Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Na US PSN nedavno izasao Luxurious Life Avatar rekao bi za one sa debljim novcanikom, inace avatar kosta 20$ , khm…khm…

A i evo kako izgleda avatar od 20$ :slight_smile: :

Link: Offizieller PlayStation™Store Deutschland

Oh god, test inteligencije na psn! :smiley:

3 Likes

Ne sumnjam da ce se “intelektualaca” naci… :smile: .

PlayStation Plus Free Games for November

Nova reklama za ps4 pro! 80’s ftw :smiley:

Driveclub‘s final update weighs in at 5.75GB and introduces 15 new tracks to the game.
The update adds the urban tracks from the recently released Driveclub VR along with reverse variants of the following tracks: Gujo in Japan, Ashii in India, Iquique in Chile, Port of Vancouver in Canada, and Bryggen in Norway.
There’s also a final message to fans in the patch notes (via TeamVVV): “Thanks for your support. Thanks for your commitment. Farewell.”
Back in March, Sony closed Driveclub developer Evolution Studios, with most of the staff joining a new team at Codemasters.
The message suggests that Driveclub won’t be getting another patch to add PlayStation 4 Pro support, but this has not been confirmed.

Pozdrav, isprika ako je vec negdje opisano, dosta mi je bitno dobiti brzi odgovor.
Imam ps4 dobio sam ponudu za ps4pro, dobra ponuda, pitanje dal ce mi raditi digitalne igre s ps4 na njemu i online igranje s korisnicima koji imaju normalbi ps4, tj dal imam sve isto ko prije samo malo jacu konzolu.
Hvala i jos jedamput isprika ako negdje pise a uvjeren sam da pise.

PS4 Pro je i dalje PS4, te će ti sve igre raditi, ako prebaciš sve profile na kojima su te igre. I da, možeš da igraš i sa onima koji nemaju Pro bez ikakvog problema.

1 Like

Procitao sam negde da postoji opcija da se iskopira cela konzola PS4 na PS4PRO preko kabla. Tako da nema mnogo zongliranja sa prelaskom. E sada koji je kabal u pitanju (da li seovo radi preko mreze, deluje mi najlogicnije) ili je nesto drugo u pitanju, ostaje da se vidi. A saznacemo za par dana.

Licno se nadam da cu testirati sve za 10-15 dana :slight_smile:

Nasao sam tutorijal - samo je mreza potrebna i sve je jako lako:

Kopira sve, tako da nema razmisljanja i mucenja, milina :slight_smile:

Izgleda da je izasao neki sale za moto igre… Kolega je pokusao da ih uzme, tako sto je napravio Latino-americki profil (popust je samo za tu regiju)… Uplatio je 10$, ali nije uspeo da uzme neku igru… Zna li iko od vas gde mogu da se kupe latino-americke gift kartice?

Koja valuta je u pitanju? Neka pogleda amazon najpre.

Pa mislim da mi je cak i rekao da je americki dolar… Zato je i uplatio, ali nije uspeo da je kupi… Gledao je na amazonu, pogledao je sve ove osnovne sajtove ali nema nigde :confused:

Ovo je odlicna stvar.

Nije Američki dolar sigurno. Koju je državu stavio? Mada, ako nije to, šta mu piše kad proba da kupi?

Izgleda da moze samo putem Panamske kartice da se kupi… Stavio je Panamu :confused:

PlayStation boss comments on the No Man’s Sky fiasco na 35-om minutu:
https://m.youtube.com/watch?v=KESyH7X7aiQ

Evo jos jedan unboxing od GameSpot-a, i usporedba sa obicnim PS4, Slim i Pro. Kako me privlaci ovaj Pro, sve sto vise gledam ove unboxing-e :smile: . Steta sto je Scorpio tako daleko jos od izlaska.

Ma neka ide zivot :family_men_girls: , upravo napravio preorder PRO-a 440e . :beers: S time da sam dobio 12 meseci pretplate na Reboot gaming casopis koji kosta 40e godisnja pretplata. Uz PRO ide i PRO casopis za gamere to se zna :stuck_out_tongue: .

4 Likes