Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

Napisao sam posle da sam vidio na par foruma da ce biti 60$ cijena i napisao sam da ocigledno nije istina. Citaj.

Btw. evo zelja ti je ispunjena iako nisi verovao u to:

3 Likes

преузимање

1 Like

Tacno moram staviti naocare da bih vidio tu tvoju sliku hehe. :wink:

Ne bih za tu igru dao ni 5 dinara a ne 20 evra… To je i dalje igra koja me je smorila jako brzo na ps2 samo sa novom grafikom.Grafika nam postaje izgleda bitnija i od gameplaya i od cinjenice da smo presli neku igru a i od zdravog razuma.Ovo je izgleda remake generacija konzola.

2 Likes

E ja sam izgleda retard. Koja je razlika?
U jednoj varijanti jedne te iste igre monstrum iskace na istom mestu iz levog zbuna a u drugoj varijanti na istom mestu iskace iz desnog zbuna!?
Mozda sam ja smarac ali ne mogu 2x da predjem jednu te istu igru nikada. A kamoli da jos za to i placam godinama… Pa pbogu sve vec znas, sve si video, znas radnju i onda kao igras opet samo malo bolje sija i jos platis 60+e
Pa bolje da igras tetris, kockice uvek padaju drugacije provereno.

Nije isto, Halo je bio sranje od početka, Shadow je realno bio dobra igra ali što je previše - previše je. :stuck_out_tongue:

Stvar je u tome da ima ljudi (incl. myself) koji bi voleli da obrnu neku staru igru koja im je ostala u secanju jos jednom. Umesto da se vija stara konzola ili vadi iz ormara ako je nisi prodao, ovako dobijes isto to samo upakovano u danasnje standarde. Za takve ljude, ovo je pun pogodak. Nit su ljudi koji ne igraju remake-ove/ remastere debili, nit su debili ovi sto igraju. Sve je stvar ukusa. Ja licno jedva cekam da se ovo pojavi, pa da je obrnem, jos jednom.

3 Likes

image

2 Likes

Pa koliko su snizili cijene za crni petak i ne čudi.Mislim za 286e se prodavao pro a slim ispod 200e

S se prodavao za BF za 189$ u velikim prodajnim lancima i to sa sve gift vaucerima od 20-50$…

1 Like

Bem ti gde mi zivimo. Ovi nasi spustili cenu sa 55 hiljada na 48 i kao eto bum crni petak uzivajte.

Ovi preko za 500 eura dobiju pro plus vr i jos ih caste kuponima. Strasno.

1 Like

Ti su jos i dobri, drugi su spustali cene tako sto su drzali iste cene, sa laznim preskbrabanim vecim cenama iznad njih. Domaci trgovci to rade vec godinama… Da ne pricam o tome kakve mi blage veze imamo sa tim njihovim crnim petkom i danom zahvalnosti i cuvenim dogadjajem kada su prvi americki doseljenici slavili sa 90 indijanaca zahvaljujuci se bogu za uspesnu zetvu 1621. godine. :joy:

Ispravka 169e sa forzom horizon je bio xone s

Ma strasni su. Posle se pitaju zasto ljudi kupuju od madjara.

Vec par mesecu gledam da telefon zamenim i gledao sam Note 8 i kod nas u radnjama je oko 1080e dok ako bih ga kupio u radnjama koje tako valjaju telefone me izadje oko 770. Pa naravno da necu da im dam 300e vise. Teske lopuze. Ako se ne ugrade 100% nista nisu uradili.

Sve isto samo novi Vol. , da malo rasteretimo temu, ima preko 100K :+1:

A post was merged into an existing topic: Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 3