Playstation 4 Rezime - diskusija, info, slike, video - Vol. 2

To su “mutni” nalozi. Momci rade korektno, ali ako dobijes ban, nek te ne cudi. Uzeo sam dve tri igre od njih, nisam imao problema, na kraju sam ih ipak obrisao da ne dobijem bananu.

Inace princip je da uzmes od njih nalog, ulogujes se na nalog, stavis da je primary i stavis da se skida igra, izlogujes se i nikad vise ne ulazis na nalog. Jer oni menjaju pass ili sta vec, i ako se ulogujes ode igra. Ako nemas mesta na hardu i obrises igru koji si kupio od njih ne mozes ponovo da je skines. Kad uzmes nalog slikas sve sto radis, kao neka garancija ako ti posle pola godine zabrave nalog, jer je ranije moglo remote deactivation da se radi jednom u pola godine. Sad kad je to moguce maltene svaki dan, ne znam koliko je pametno uzimati od njih.

Jedino sto je aj da kazemo pozitivno jeste sto za male pare mozes da dobijes gro igara jer je svaki nalog lutrija. Jer ti kupujes jednu igru i dobijes nalog sa tom igrom. e sad nekad bude samo ta igra, a nekad bude brdo igara jos na tom nalogu.

Uzeo sam odmah cim sam uzeo konzolu od njih Infamous:Second Son, odem na nalog da skinem igru, odem na purchased u library a tamo pise Purchased :116, nema sta nije bilo na nalogu, naravno stavio sam da se skida sve sto sam hteo.

Mada kazem, dosta ljudi je dobilo banove, zbog takvih naloga. Tako da sam na kraju pobrisao sve naloge i igre iako ih nisam ni presao. Jednom kad dobijes ban, em si zavrsio sa digitalnim igrama, em kome da prodas banovanu konzolu.

4 Likes