Playstation 4 ce kostati 200$ na black friday

Ne moze jeftinije od ovog…

1 Like

Kod @ninja je bio slim 200€ pre više od pola godine

3 Likes

vala za slim 1tb vrijedi.

Realno ovo je za “djabe”…

EDIT:
Pre par meseci su bile neke akcije ali modeli od 500GB, novi u ducanu su se mogli naci po 250e.

Ovo je preko Amazona i tih stranica jeli tako?

Vjerovatno…

Gledam sada u trgovini SD-e u Hrvatskoj od 24 do 27 pocinje black Friday PSVR ce kostati 210e, svaka cast, to je preko 50% snizenje, trenutno kosta 440e .
EDIT:

Takodjer PS Pro ce biti 330e.

Jbg… Europska unija, bato…

Pošto je hrvatska u EU, može da se čeka još bolja cena na Amazonu.

Sumnjam da ce biti manje od 200e, u USA je trenutno PSVR 300$ do 27.11.

Bas ne znam sta da radim sada, “sunce im njihovo” :slight_smile: …Ne zanima me PSVR, ali steta bi bilo to propustiti…

1 Like

Ja posle dužeg razmišljanja prodao PS4 1tb i sada poručio


Na akciji u Amazonu ja na samo 24h…za 349€

1 Like

Kako uzimas preko Amazona,zar oni dostavljaju na nase prostore,cak i ako dostavljaju zar ne bi trebao porez biti ogroman.

Skinu nemački porez i odrade porez zemlje u koju šalju. Tako su ovi sa kojima igram girse kupili X… I dostava iz Nemačke do Zagreba je oko 24H…

E ovo je vec drugo mislio sam da je srbija ili cg jer znam da nas jeb*vaju.

Stiglo bi to i do Srbije, ali je problem što bi platio dve carine, nemačku u srpsku, a u tom slučaju šta god da uzmeš preko 50€ sumnjam da bi se isplatilo …

Ovo si “zgrabio”, kada pogledas da Pro(isto na de amazonu) bez igre - Standard prodaju za 390e, a sa COD: WW2 za 350e, dobra ponuda.

https://www.amazon.de/PlayStation-Pro-Konsole-inkl-Call/dp/B0765DWV5F/ref=pd_rhf_gw_p_img_1?_encoding=UTF8&p%3BrefRID=W5S6Z0N4246P1XVVBZKS%3Bsc&th=1

Objsni mu za 4k HDR

Indijska serija incoming