Playstation 2 Android emulator

Prije par dana otkrio sam fenomenalan emulator na Android platformi za PS2 igre.

Interesantno je da emulator radi odlicno i tecno cak i na mom starom Samsung A50, doduse testirano samo na igri Final Fantasy X. Do sada je emulacija bila nemoguca osim na top modelima, medjutim ovaj emulator radi odlicno posao i na slabijim konfiguracijama.

Link ka playstore: https://play.google.com/store/apps/details?id=xyz.aethersx2.android

Poslije instalacije potrebno je skinuti iso fajl koji hocete da igrate, te bin fajl za ps2 konzolu.

Sve u svemu proces traje pet minuta, igrati mkzete u portrait i landscape orijentaciji.

4 Likes

Radi :slight_smile:

Ali nema desni analog :stuck_out_tongue:

Edit: ima u podesavanjima da se ukljuci

2 Likes

Na kom telefonu igras, kako radi?
Ja kontam da uzmem neki Android samo za emulator i joy na razvlacenje ala Switch raspored. Neki OnePlus ili S20FE.

Gledaj da je snap 8xx ostalo zaobiđi,znam da 870 fino gura emulaciju i switch konzole

1 Like

Na Redmi Note 10 Pro.

Kad prvi put ukljucis app, ima da se bira - for newer phones/for older phones (zaboravio sam kako se zove opcija, a i ne vidim je u podesavanjima).

Elem.

God of War sa opcijom newer phones radi usporeno. Sa opcijom older phones radi, rekao bih, normalno. Doduse nikako da izadjem iz onog tutorijala.

Probao sam Fifa Steet 2 - kad stavim newer phones, isto bude usporeno. Kad stavim older phones, sve je prebrzo, i muzika i gameplay. Bem li ga.

2 Likes

Ogranici framerate na 30 ili 60 slicica u sekundi i cepaj…

1 Like