Pitanje u vezi VGA kabla za monitor

Pozz ljudi, drugar ima xbox, i sada na raspustu ja donesem kod druga u vikendicu svoj tv ( koji je ******) i on donese kozolu pa picimo turnire u fifi, ufc… Bla bla… I sada nasao sam neki VGA kabl, pa bi doneli monitor, zato sto nam je on laksi od mog tv-a, a i bolja je slika (bar se nadam) Pa da vas pitam da li je dobar ovaj VGA kabl, ili mozda da preporucite neki drugi?

Kupujem Prodajem[photo_num]=1

Ima 3 slike…

Hvala unapred na odgovorima :wink:

Najbolji je original MS ali ne bi trebalo da bude problema ni sa ovim kablom.
Licno nisam probao ovakav kabal ali ljudi kazu da ima razlike u slici.

Po slici je to Konig kabl koji daje ok sliku. Ja koristim takav i skroz je solidan i plus je cena sasvim ok. Ako ne nađeš negde original MS uzmi ovaj.

Pa cena nas je najvise i privukla… Original je 1600 dinara, a ovaj je 1200… Nije to neka razlika, ali ipak mi to kupujemo to ortacki, pa za tih 400 dinara razlike nama za to vece kada igramo mozemo kupiti sokova i ko zna cega :smiley:
Dobro, hvala vam :slight_smile:
Ako jos neko ima iskustva sa ovim kablom neka napise… Ako ima neke mane, da ne bacimo pare…

Pa dobro, tu je i neka postarina, ali otprilike je to to.
Ne znam za ovaj kabal, ali ako je verovati slici koju je on poslao kako izgleda kad se ukljuci onda je super, malo su boje isprane, ali to je mozda i do monitora, na mom tv-u se neverovatno dobro vide boje pa mi onda sve isprano. :slight_smile:
Bitno da nema nekih preklapanja, duhova i artefekta na slici i to mu dodje to, ja imam bedan vga koji ne koristim pa znam kako to izgleda. :slight_smile:

Pa dobro… Ovaj je 1200+postarina… A nasao sam neki za 1600+ postarina… Tako da cu verovatno uzeti ovoga…