Pitanje oko xex menu i Dashlaunch-a!

Pozdrav svima.Hteo sam da instaliram xbox1 igru i da je pokrenem ali mi je izbacio neki error pa sam onda shvatio da treba da instaliram Partition Fixer da bi mi proradila.Problem je sto mi nije instaliran xexmenu i onda ne znam da li mogu to nekako drugacije uraditi?
Takodje me zanima da li mogu pokrenuti xexmenu bez instalacije na konzolu,ako ne,kako da ga najbezbolnije instaliram i da ga kasnije izbrisem a da ne zeznem nesto,jer mi je sve lepo podeseno?
Jos me zanima kako da vidim koja mi je verzija Dashlaunch-a i FSD-a instalirana?
Hvala unapred.

ako oces da igras xbox 1 igre koristi ovaj tut koji sam jednom prilikom napisao

Da li ima veze sto nemam taj transfer kit i da li bi mogao da nekako drugacije da vidim Partition2?

ukoliko nemate transfer kit, ostaje vam da rasklopite kuciste spojite hard direktno. hard disk je sata pa vam treba adekvatno napajanje za sata hdd kao i sata data kabel.

Ne znam kako nisi video šta je napisao.

Jesam video sam,ali pitao sam cisto da li ima jos neka alternativa.
Prema tome,to nikako ne mogu uraditi.

Ne vidim tu nikakav problem, izvadiš samo HDD iz kućišta i prikopčaš ga na ploču u kompu.

Download Xplorer360 Extreme…svi linkovi dead

20gb

Download Xplorer360 Extreme.exe from Sendspace.com - send big files the easy way

60gb

Download xplorer360_60gb.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

120gb

Download Xplorer360.beta6.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

250gb

Download Xplorer360_09b6_250gb.exe from Sendspace.com - send big files the easy way

320gb

Download Xplorer360_320gb.rar from Sendspace.com - send big files the easy way

Jos jednom napomena: Skinite program koji odgovara velicini vaseg HDD-a. U suprotnom corruptovacete ceo HDD. Tako da ovo radite na sopstvenu odgovornost.

@Akiris,hvala na verziji Xplorer-a za hard od 320GB.Probacu ovo cim budem imao malo vise vremena.

Akiris,svaka cast na tutorijalu.Hvala puno.Probao sam Crash Bandicoot The Wrath Of Cortex i radi bez problema.
Jos jednom hvala.Moze zakljucavanje.