Pitanje i molba u vezi rezanja igara

Pozdrav svima, nov sam na xbox republici i verujte mi da blage veze nemam kako sta funkcionise, edukujem se i citam vec mesec i po dana i dalje dosta toga ne kapiram. Imam xbox 360 fat sa jasper plocom, drive je flasovan nekim flasom ali to nije onaj 3.0 najnoviji nego 2.0 valjda ili neki izmedju njih, tako mi je bar objasnio covek koji mi je prodao konzolu. Moje pitanje i molba nekom od clanova je sledeca. Da li bi neko mogao da mi ucini i da mi nareze par igara koje mi trebaju da ne bih kupovao originale jer iskreno nakon kupovine konzole nemam para za originale. Igre koje me interesuju su FIFA 15, GTA V, Red Dead Redemption, Watch Dogs, Tekken (neki bilo koji, tj najnoviji koji moze da radi na lt 2.0), neki Mortal Kombat (najnoviji koji bi radio kod mene), Fight Night Champion, i Forza Horizon? Molim vas odgovorite mi, nije problem platicu za cenu diskova i casticu osobu koja bi mi to ucinila, posto sam pokusao da rezem na laptopu jer jedino na njemu imam opticki drajv i ne uspevam nista da narezem niti kapiram koje igrice se patch-uju koje ne i slicne stvari.
Izvinjavam se ako sam postovao u pogresnom odeljku ili napravio neki drugi prekrsaj.

Po meni najbolje ti je da odradis flash na lt 3.0 i na netu nadjes ljudi prodaju dosta igra rezanih za smesne pareā€¦ Ili da skines sam igre koje su izasle tamo negde pre 2011 godine tj one koje su XDG2 formata, narezes ih njih je barem lako samo pogledaj tutorijal http://www.xboxrepublika.com/showthread.php?t=3311 :wink:

Nista bez flesha lt+ 3.0 jer nove neces moci da igras, preporuka je flesh a sto se tice igara neke ces moci da igras a druge neces jer traze novi dashboard sve u svemu da se ne bi cimao LT+ 3 pa onda ostalo a i nije cena fleshovanja.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk