Pitanja i odgovori v2.0

mislio sam generalno za sve xbox-ove…:-D…nema ni preko toga,i ja sam nekad trazio bio

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

kada instaliram igru on mi opet trazi da igram sa cdom dali tako treba ili mogu da igram bez cda?

Tako treba samo dok ne pokrene igru,onda vuče igru sa hdd i ne trošiti laser,ispričana priča.

Imam pitanje,ako imam LT+ 2.0 i ako uradim update dashboarda offline preko usb-a,da li cu moci nastaviti igrati igre normalno,nije mi bitan LIVE igram samo offline.

mislim da ti brise u tom slucaju fles, te zatim ponovo moras da flesuje (ovog puta na lt 3.0)

ako vec ima 13146 dash (ili noviji) na konzoli i 2.0, svaki sledeci update NECE obrisati fles.

Ti si kralj, ovo je vec drugi tvoj post od ukupno tri koji mi je popravio raspolozenje. Veruj mi da jurim treci sad po forumu, stvarno sjajno.

Mora uvek “cd” :lol: da ti bude u tray-u radi identifikacije, iako igra ide sa hdd-a.

imam ovaj 2.0.13604.0 :cool: ,a da li cu imati kakvih problema sa xgd3 igrama ?

@Sarajevo : ukoliko uradis update na najnoviji (metro) update, mislim da je 14666, imaces belaja s XGD3 igrama. Razlog toga je sto metro zahtjeva da SVE XGD3 i AP2.5 igre budu “patch-ovane” s Topology file-om tj. provucene kroz najnoviji ABGX

Ostani na tom sto jesi jer ni jedna, za sad, igra ne trazi Metro dashboard

OK,hvala na odgovoru

dok sam igrao gears of awr 3 zeznuo sam se jer sam dok sam igrao okrenuo konzolu iz uspravnog polozaja u lezeci i ogrebao se cd i skripio je xbox 360,ugaio sam ga i upalio i druge igre radi normalno,dali ce da mi radi normalno iako se desilo ovo?

pa cim ti radi sve osim gow-a radi ce ti i ostalo…

Pozdrav svima, imam par pitanja:
Da li su neophodni xecuter proizvodi(ck3i, x360pro…) za flesovanje phat liteon-a? Ukoliko je odgovor potvrdan, kako bih mogao nejbezbolnije da narucim doticne proizvode u Srbiju? Pronasao sam par slicnih pitanja na forumu bez konkretnih odgovora, kakva su vasa iskustva? Ukoliko nisu neophodni, koja mi je alternativa?

za phat konzolu ti treba ck3i, i probe 3. probe 3 mozes sam da napravis, guglaj malo. ja sam svoj napravio sam. ja sam narucivao preko modtradersa, stiglo za 7 dana, prezadovoljan uslugom i kvalitetom. medjutim vise nema opcija placanja preko internet kartice. ostaje samo paypal opcija. ako imas paypal ne moras da brines. ako nemas jbg…

Poznato mi je da bih mogao da napravim probe3, ali i dalje ostaje ck3i…da rezimiramo, nema nacina da se zaobidje potreba za ck3-om? Nazalost nemam PayPal, ima li neko jos neku ideju kako bih mogao da narucim?

Radice normalno, nemas sta da brigas.

Takodje ck3 mozes sam napraviti.

Jel imas platnu karticu? Ako imas Visu, mozes da se pozdravis sa narucivanje u skorije vreme, navodno su hakovani pa sad *edu *ovna, ne mogu ni preko Alert Pay-a nista da radim. Fora je da napravis nalog na alertpay-u, pa zatim da prebacis pare na Pay Pal, trebalo bi da moze iako nemas ono povezan racun i karticu na nalog…

dali je moguce da sa svog xbox360 ulazim u inter browser,youtube,…?
i kako?

Na YouTube možeš da ideš, postoji posebna aplikacija koju treba da skineš sa Live-a, a na internet preko browsera ili čeka već ne možeš.

kada hocu da udjem u live izbaca mi ovo


sta da pritisnem?
znam da ne smem da ga abdejtujem?
i dali ce me banovat ako samo ulazim u live bez igranja igrica u liveu?