Phantom Blade 0 Announcement Trailer

Pocelo kao Ghost of Tsushima sa aliexpressa, zavrsilo kao spiritualni naslednik Ninja Gaidena

6 Likes

Jedini trailer koji sam nakon eventa joÅ” jednom pogledao. Borba je brutalna!

4 Likes

Ovo me je najviÅ”e obradovalo. Prvo sam bio na foru da je opet jeftina kopija souls igara ili slično. Međutim kad su počeli da se makljaju, da budem iskren da neÅ”to ovako joÅ” nisam video u nekoj igri. Nadam se da nije previÅ”e skriptovano i da je stvarno ovakvo povezivanje combo-a i sl.

4 Likes

I izgleda da je ovo jedna od retkih PS5 console ekskluziva, sa sinoćnjeg eventa.

1 Like

Deluje zanimljivo i kao potencijalno prijatno iznenadjenje, posebno sistem borbe mi se svidja, deluje onako dinamicno i zarazno.

1 Like

Samo da jos izbace 0 iz naziva, cemu toā€¦ zaistaā€¦

Ali super izgleda borba stvarno. Kad je pocelo nisam bio siguran da li je Nioh ili Ghost nastavak, a ono novi IP.

Hm, kažu da na ovoj igri trenutno rade dva-tri develoepera?

Neki misle da je fejk igra jer su navodno proŔle godine počeli raditi na njoj a joŔ to je tim koji je radio mobilne igre prije pa mnogi sumnjaju u onaj gameplay.

I navodno u svom Q&A na discordu su rekli da nemaju nikakav deal o ekskluzivnosti tako da je moguće da bude i na drugim konzolama.

Pa verujem da neće biti neÅ”to dugačka igra, biće mi u rangu kao A Plague Tale, Hellblade i sličan kalibar. Ako rade samo dva-tri čoveka.
Ali opet ni to ne mora da znači, posvećena tri čoveka mogu svaÅ”ta da urade dok polovina velikih timova imaju likove koji izbegavaju taskove, rade sporije, rad od kuće itd.
Kako god bilo, ono Å”to sam video mi je bilo top, ali mislim da ova igra neće joÅ” bar dve, tri godine.

Novodno 30-40 satiā€¦ naravno pitanje je od čega se sastoje ti sati.

1 Like

Sviđa mi se ovo ā€œsemi-open worldā€. :ok_hand: