PES 2019 povezivanje 2 dzojstika

Nov sam u ovom, kupio xbox one s dobio pes 19 hteo bi da povezem 2 dzojstija jedan je bezicni a drugi na kabal , udjem u pes al on vidi samo jedan , usao sam i add ghost al mi ne dozvoljava , samo da deca igraju 1 na1 ofline?

Ajde polako, kakav gamepad ti je taj zicani? Mora samo za Xbox one njegov evetnualno neki ali da podrzava xbox one…koja je marke gamepad?

Dobio kao poklon uz xbox pise da je za xbox one i windows , na njega pise PDP, isti je kao ovaj bezicni.

A koji dzojstik od ta dva je povezan? Ovaj na kabl ili wireless? tj koji dzojstik je xbox prepoznao?

Rade i jedan i drugi na konzoli , al kad udjem u pes vidi samo jedan kad treba da dodelim jedan levo jedan desno ,nema ga ONO USER 1

Moraš imati dva aktivna profila na konzoli i u podešavanjima podesiš koji kontroler je na kom profilu.
Aplikacije- Xbox accessories I tu podesiš.

Probao isto se desava?

E sad sam dobio gamepoad, al oba pomeraju samo prvi u inbox accesories probao vise nacina al nece , kako treba da se podesi?
https://xboxrepublika.com/uploads/default/original/3X/a/a/aab8a2616bb713c9cf3e7a5e5bd980302eac225a.jpeg

Baki nisi ulogovan na prvom gamepadu, vidis da pise user 1, lepo se @Milan89SD setio da moras imati dva profila na konzoli. Znaci napravis i drugi i u ovom tvom slucaju user 1 ce biti taj novi nalog…

Napravio dva profila ulogovani oba , taj plavi user 1 se jedino pomera sa oba gamepada ovaj crveni nece neznam gde gresim?

Verovatno neka glupost ali ne znam kako da ti pomognem. Jel si probao neku drugu igru u “dvojku”?

Nemam igru osim pes2019 gde igra 1 na 1 zezam se dva dana nikako da podesim,nisam ni pomislio da ce ovoliko biti komplikovano

Reci mi ove igre na game pass sto sam skinuo da li cu moci da igram kad mi istekne ovih mesec dana gratis,gold nisam jos ativirao moze li to kasnije da se aktivira ima gratis 14 dana?

Skini neku tucu sa pass-a, neces moci da ih igras posle isteka mesec dana ali ce ti ostati poeni koje si zaradio. Live mozes da iskoristis kad god hoces, moja preporuka da sacekas da ti istekne gamepass pa da predjes na live ali klincima ne znam koliko im je zanimljiv M.P.

Kad ja to uradim iskljuci mi jedan gamepad resetuje pes i prebaci me na drugi nalog