PES 2019 Announcement Trailer

1 Like

Sta bi na kraju sa licencama?

Pozitivne stvari: Izlazi rano, kraj avgusta; grafika je zaista prelepa plus izgleda bice dynamic weather (da pocne mec sa zalaskom sunca a zavrsava u mraku) sto dosta daje na realnosti.
To je bar iz vidjenog do sad. 2018 je najbolji pes od 2008 od kada je pocela cela ta NG, i nekako nijedan nije ostao meni u dobrom secanju. Ok je al ipak nekako retardiran i smara. Robotske animacije, dosadan je.
Jedini pes koji priznajem je ISS stari, pes 5 i pes 6. Ostalo je sviranje k.

4 Likes

PES 2019 will launch on August 30 in Europe for PS4, Xbox One and PC. North American players can play it two days earlier on August 28.

Sta ce ljudi igrati u ovom Pesu? Nemaju licence ni za jedno takmicenje+online je smece… Master League igrati bez onoliko licenci je meni stvarno glupo.

Neoficijelni pecevi.
I dalje je bolji nego ono fifa smece.

Fifa smece hahahahahaha.
Po cemu je to Pes bolji od Fife? Po tome sto igras sa MD Whiteom kukuruz ligu?

Zabole me dal je man blue, man red.

Sama fifa je retardirana, fizika igraca i gejmplay mi je ocajan.
Apsolutno niko u mojoj okolini ne igra fifu, sem nekih zogorelih klinaca. Tipa moj sestric 6-ti razred.

1 Like

Pa samo starosjedioci igraju jos Pes kojima je gameplay u Fifi tezak i koji je realniji. Fifu igraju milioni a tako ce se i nastaviti dok Pes igraju samo ovi nasi po igraonicama. Pes jedino sto ima bolje jesu face igraca.

Ma daj. Ne zna se sta je vece smece od ta dva fudbala.
Nervira me sto iz godine u godinu prodaju brda kopija i misle da rade posao.
Zato ih i boli patka da se trude oko bilo cega.
I pes i fifa rec gameplay je smesan i ne uklapa se ni u jedan od ta dva djubreta.

Igrao sam malo na X PES2018, pošto je u GamePass-u od ovog meseca, i onako, nije loše, samo sam utiska da je onaj koji sam igrao pre 10 godina bio daleko bolji.

PES godinama ne igram, ali mogu lako da zamislim da ima bolji gameplay od Fife. Mislim, gore prosto ne moze, jer su golovi u 45 i 90 minutu skriptovani i skoro zagarantovani. Ali je UT mod toliko zarazan, ceo taj layer sa trejdovanjem, karticama i packovima. Skoro 1500 utakmica samo ove godine imam pa racunajte da jedna traje 20 min a pored toga provedete i stanovito vreme u web/mobilnoj aplikaciji resavajuci SBC-ove i trejdovanju. Dakle to je minimum 500h samo u igri, sto znaci da pricamo o cifri od preko 1000h sve ukupno.

1 Like

Au, ja samo u doti2 imam te sate. :joy:

Spisak ( za sada ) licenciranih liga

Ruska Premier Liga (ekskluzivna za PES 2019)
Danska Superliga
Portugalska Liga NOS
Belgijska Pro League
Švajcarska Super League
Škotski Ladbrokes Premiership
Argentinska Superliga

Opala, prosirili su se naspram proslih izdanja.

1 Like

jaka muda :smiley:

4 Likes

Ako ih danska liga ne izvuce, nista nece :slight_smile:

U srbiji ce biti narocito sada popularan, kada te Midtjyilland proda na kladzi, opalis PES i promenis istoriju.

U stvari, realnije je da su danci platili Konamiju da im licencira ligu.

Ma fifa bre zakon. :joy:
Realnost je izabrsti manji krs.

U fifi je krs samo gameplay, sve ostalo jr vrhunski. Pogotovu soundtrack.

Samo :joy:. Pa to je osnov igre. Majku mu.

Aj nece u off.