Pes 2014 [pre Gamescom info+videos]

@ROCKNROLLA i nikolapfc89

Momci, samo bez prepucavanja. Iznesite vaše mišljenje na civilizovan način ali samo bez agresije i provokacija. Već duže vreme se “peckate”.

On topic:

Meni ovaj PES deluje prelepo, nema sumnje da ce biti vrhunska igra. Jedva cekam.

On topic:

“Meni ovaj PES deluje prelepo, nema sumnje da ce biti vrhunska igra. Jedva cekam.”

Jovane, ti jedva cekas a ne pitas se kako je meni koji NE MOZE da ISCEKA!
:d
Ovo ima da bude revolucija!

Katastrofa kao i svake godine. Ja ne vidim pomak.

Minusi:

  1. Kretanje u 360 stepeni ne postoji. Kao na mobilnom telefonu…
  2. Animacije vodjenje lopte katastrofa.
  3. Brza promena pravca katastrofa deluje. To zalamanje je presmesno…
  4. Kontakt sa loptom i dalje ocajno deluje. Kao da loptu ne sutiraju igraci, nego prosto nekako dobije ubrzanje od ne znam ni ja cega.

Plusevi:

  1. Dobra grafika.
  2. Poneke dobre animacije igraca na terenu (ali ih je jako malo).

Mnogo ih je fifa presisala, a oni cupkaju u mestu. Ne znam dokle vise ovako… I ove godine cu preorderovati Fifu za PS3.

Hvala kicba, dobro je da jos neko ima oci, mislio sam da ludim polako. Ja uopste nisam fifa fanboy. Igrao sam tek fifu 12 prvo, i sada fifu 13. Sve ostalo, ceo igracki zivot pes, pa bi se pre moglo reci da sam pes fanboy, ako cemo tako. Za zadnjih 4-5 PES-ova sam pricao isto kao i za ovaj: DOSADNO! I svaki put se ponavljala ista prica, prozivali su mene da sam fifa fanboy, a reklo bi se da su ti koji su me prozivali kao i ovde uostalom, pes fanboy-i, jer je njih ocigledno uvredilo to sto sam rekao. I onda se kasnije ispostavlja da sam u pravu, jer danas svi pricaju kako su zadnjih 4-5 PES-ova bili ocajni, a tada su svi pricali ono sto danas pricaju “vau, ovo ce biti bruka, revolucija, pazi gravitaciju kad igrac zalama…” i tome slicno.
Ja bih samo voleo dobar fudbal. Ako pes bude bolji od fife prelazim odmah na pes. Nije meni tata vlasnik EA-a pa da sam emotivno vezan za fifu koju igram godinu ipo ukupno. Ali poenta je da je i ovaj pes predosadan, prespor, animacije igraca ocajne, dozivljaj pravog fudbala i to uzbudjenje ne postoji. Mozda se sve promeni kada odigram jednu partiju, evo prvi cu da citiram ovaj moj post i da kazem da sam bio majmun sto sam ovo pricao. Ali tesko.

Lica izgledaju stvarno vrhunski. Svaka im cast. Inace, meni se dopada sto je tempo sporiji i kretanje igraca mi deluje dosta realnije nego u prethodnim delova. Stvarno sam optimistican povodom ovog PES-a, cak su vratili i one dijagrame prilikom odabira timova sto je fenomenalno! Igrao sam PEs jos kad je bio ISS i ne mogu da sakrijem odusevljenje zbog 14-ice. Cini mi se kao da su krenuli pravim putem. Naravno, postujem i misljenja drugih ljudi koji kazu da im se ne dopada kako izgleda ovaj PES. Sve je stvar ukusa i nema potrebe za bilo kakvim tenzijama. :wink: