Pes 2014 [pre Gamescom info+videos]

Konami ce pre Gamescoma,izbaciti nove klipove za novi pes,dok ce sve ostale informacije o igri,i tonu gemplej klipova izbaciti na samom sajmu.

https://youtu.be/NDCXlyCo8L0

Animacije golmana,konacno lice na nesto! :tap:

Demo ce biti u avgustu,a ceka se da konami zvanicno izbaci datum.Nagadjanja su za vreme Gamescoma,sledece nedelje ili za dve nedelje od danas.

Dosta dobro deluje, videcemo na kraju sta ce da ispadne. Secam se da sam za jednu od starijih verzija, 2010 ili 2011 isto ovako gledao u ovo vreme neki klip i bio sokiran koliko realno je uradjeno, mislim fizika, kao da sam gledao pravu utakmicu, tj. insert sa utakmice od pola minuta. Posle je ispalo da je djubre tesko. Tako da ne verujem u sustini ovim klipovima koji se pojavljuju dok se ne pojavi demo i full verzija.

Upravo tako.Znajuci njih,dok se detaljno ne odigra neki fudbal (ne racunam stare naslove ISS,pes 3-6,koji su do sada najbolje igre fudbalske cak i posle 7 i vise godine) ne verujem.
Pogotovo fizika lopte.To je bio problem veliki do sad.

Svidjaju mi se one isprane bolje iz prvog posta. Deluje kao u stvarnosti. Ne volim one prezasicene boje, deluje nerealno.

Au, koliko ovaj PES fenomenalno izgleda. Ove godine definitivno vise iscekujem novi PES nego novu Fifu.

Pa dobro, nismo ni videli nesto mnogo od Fife 14.

Tacno ali ono sto su prikazali u novom traileru i nije nesto. Plus, prikazali su gameplay off screen, na raznim okupljanjima, ne deluje mi kao da su nesto veliko promenili. Sto ne znaci da ce igra biti losa, daleko od toga. Samo licno vise iscekujem PES od nove Fife jer sam Fifu poceo da igram od PES-a 2008 i potajno se nadam da ce se PES vratiti na velika vrata. :slight_smile: Konkurencija u gaming industriji cini cuda. :wink:

Sve je bolje nego noc u 2013,najgore u fudbalu ikad uradjeno.

Ovo sad je sjajno.Pogotovo dan,posto rade posebno za svaki stadion vreme i senke po realnom zivotu.

Nema adute PES nazalost,prvenstveno u online-u gde ga fifa sa 2 moda sije u svakom pogledu,karijere i te offline modove kao i da nema,licence nisu otkupili tako da jedino uz drustvo bi moglo biti zabavno ali uzimajući primer pes 2013 ni igraone ga vise nece jer niko ne igra ono djubre koje sam ja lagano preskočio…

Mada sta znas,mozda ga 2014 verzija i oduva na kraju koliko je dobra.

Sent from my iPhone 5 via Tapatalk

Vrhunski odradjeno.Nikad vishe nisam pes iscekivao kao ovaj.Al deluje da ce da objasni.

Napokon da se vidi napredak,nesto sto daje nadu da se pes vraca na staru stazu. Realno ovo je vec vidljivo poboljsanje i drago mi je da igraci deluju kao ljudi a ne roboti. Probacu demo sigurno,ovih zadnjih 4 nisam mogao ni demo da odigram. Obecava.

Ne svidja mi se nesto narocito. Najvise mi se ne svidja onaj da kazem dribling koji se ponovio 80 puta u toku ovog videa, kad igrac menja iz mesta pravac kretanja. Svaki put se nagne pod uglom od 45 stepeni u odnosu na zemlju kad hoce da promeni pravac kretanja.Mnogo sporo i kilavo deluje.

Bezveze. Ali bas je bezveze. Znao sam da se dzaba nadam. Bolja mi je Fifa 13 od ovoga. Ovo mi deluje toliko smarajuce da sam skoro zaspao gledajuci.

Koliko godina imas ROCKNROLLA?
NA svakom j****** sajtu moraju da uporedjuju igru jednu sa drugom,da je to postalo usadjeno,i samim tim odredjuju kvalitet igre na osnovu toga.
Kad vec poredis samo jedan komentar za ovo “skretanje igraca” kako nazivas:
To se zove inercija ili gravitacija,nesto sto daleko fali fifi i to moraju da ubace.Kad igras fudbal (ako igras),koliko ti treba vremena da se okrenes i dodas loptu? Pes prednjaci upravo u tome,a ti si navikao na igru brzu (kao u fifi) napred-nazad.I mnogi su navikli na to,pa im je sve ispod toga dosadno i presporo.

Demo bi trebao 28og.avgusta,ali zvanicno ce izbaciti datum na gamesocm-u.

Ove godine,dosta dobrih licenci ubaceno:
Evropa: Liga sampiona,Liga Evrope i superkup.
Azija: Liga sampiona.
Juzna Amerika: Kup Libertadores,Kopa Sudamerikana i Rekopa.

Uz to,dodate cele lige,full licencirane Argentina i Cile.

Na gamescom-u ce biti vise reci o samim licencama.

U Master ligi moci ce da se vodi nacionalni tim,kao i da se menjaju klubovi u toku sezone.

To se zove inercija ili gravitacija,nesto sto daleko fali fifi i to moraju da ubace.Kad igras fudbal (ako igras),koliko ti treba vremena da se okrenes i dodas loptu? Pes prednjaci upravo u tome,a ti si navikao na igru brzu (kao u fifi) napred-nazad.I mnogi su navikli na to,pa im je sve ispod toga dosadno i presporo.

Ajde molim te. Jel gledas ti fudbal nekad?? Ovako se krecu igraci?! Mozda u nekoj paralelnoj dimenziji. Na planeti zemlji ne.

Ja sam samo po ovom videu zakljucio da meni licno ovaj fudbal izgleda ekstremno dosadno. Izvini ako sam te uvredio na neki nacin. Ili tvoju igru.

Mene zabole dal ces ti igrati,il bilo ko.Ja od toga nemam nista.
Nego me nervira sto deca koja znaju samo sa Barsom,Realom da igraju,pa uzmu igraca ko da voze kroz cunjeve,nema inercije.I to bez argumenata nego bice ******. Prvo carove fizike pa onda pricati.
Nauci razliku izmedju kretnje u trku i prvog ubrzanja,tj promene kretanja. I da,tako jeste.
A to da mi vredjas igru nema potrebe za sarkazmom,proveo sam na fifi 10-13 previse sati,tako da znam o cemu govorim. Pes ne igram jer je smor. A od fife samo 10wc i 11 jer su najrealniji.