Pes 2011

Veruj mi, mnogi ljudi jednostavno ne znaju za bolje a kad im spomenes fifu nece ni da cuju a kamoli probaju. Koliko samo znam njih koji su kupili ps2 i godinama igraju PES a u zivotu nisu culi za God of War, Metal gear…jednostavno nisu “gameri”, vec vole da sednu sa ekipom i odigraju nekoliko partija PES-a. :beer: Danas ko god ti udje u kucu zna da igra PES, eto toliko je popularan, medjutim koga god sam uspeo da ubedim da odigra desetak partija na FIFI taj danas igra FIFU.:mooning: Ljudi generalno imaju nekakav otpor , pa i ja sam jedva uspeo da ubedim samog sebe da posle toliko vremena probam devetku…

Odosmo u off, ima posebna tema za prepucavanje. :smiley:

Fifa je 10 je bolja, tu ne moze nista da se kaze… Ali probao sam oba demoa i Pes je potpuno nova igrica, a fifa je malo bolje zapakovana SA sa klubovima…

U Demo-u je finalni kod,posle dosta godina.Tako da,kakav je demo-takav ce u full biti,bar sto se gameplay-a tice.

Sto se popularnosti tice,u mojoj ulici ja jedini imam xbox,tako da se do skoro samo PES igrao.Kad su probali Fifu nisam mogao da ih odvojim od TV-a,odigrali bi 3-4 utakmice za dva sata,jer se ljudi naloze na Arena mod.Tako da smo nagovorili coveka koji drzi igraonicu blizu mene da proda PES2010 za PS3 i da uzme ovu novu fifu.

P.S. statistika kaze da FIFA drzi 75% Evropskog trzista.

Ja u cijeloj oblasti jedini imam Xbox. Svi PES igraju na ps2 i PC, niko neće ni da čuje za FIFU…Gle ovo: izašla je PAL verzija PESa na x360iso.com- ali na italijanskom i mađarskom jeziku…

Skinuh sinoć tu verziju na italijanskom. Šta znam, vidan je napredak ali i dalje mi nije to to. Igrači se još uvek nekako retardirano kreću. Možda sam se ja više navikao na Fifu pa mi sad to deluje sve neobično. Inače, za razliku od PC verzije ova na kutiji nema nikakvih bagova.

Pingvin ima isto mišljenje kao i ja. Samo ja nisam skinuo italijansku, ali znam kakav je bio svaki PES počev od šestice…

je li izasla verzija na eng…??

nije jos,jos uvek je nema nigde

Ja sam juce skinuo i probao PES na PC.Meni se dosta svidja,i dosta se razlikuje od Demo verzije,sto nisam ocekivao.I dok ne uzmem Xbox,igracu PES jer u mom gradu niko sto ga ja znm,a znm bar 50% moje god pa do 4-5 god vise,niko nema Xbox,svi PS2 ili PC,pa tako da se igra samo PES.I nikako ne mozs ljude da ubedis da je sada FIFA bolja.Oni misle ako su je igrali od 08 do 10 na PC i bila je njesra da je i sada,i niko nece da pogleda…Ja licno,sada na PC ne igram idalje nesto posebno FIFu jer je idalje onako onako sto se tice grafike,ali kada uzmem vise taj Xbox,bice sex! :smiley:

Izasla pal verzija sa engleskim jezikom !

Da, konacno je izasla!! Jedva cekam 8. i da izadje na abgx.net patch do tada nista… ali ove god je mnogo bolji od fife! Fifa je ista danas sam je probao…

momci od sada pa ubuduce ovakve komentare ostavljajte iskljucivo na http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1599-igre-verzije-patchevi-banovanje-i-ostalo-obavezno-procitajte.html

Proba san maloprije pes,nije me oduševia…btw.kako mogu promijenit kameru,on defaultna mi je užas,meni triba ona stara WIDE standardna sa pes 2010…i kako mogu stavit brzo trčanje na RT a ne na RB(x360)?

Vise nema klasican Wide,ima jedan Tweak da je stavis,ali to je samo za PC.
A za brzo trcanje nznm… :stuck_out_tongue:

Pročačkaj podešavanja, nisam siguran da li ima pošto sam davno batalio PES, ali ništa te ne košta da probaš.

ajmeee kako mi je žao,igra mi je super samo mi je kamera u kur.u :((((…sad samo zbog glupe kamere nemogu igrat jednu od najiščekivanijih igara godine(barem za mene) ://////

Zar nema podešavanje kamere u igri?

ma ima ali sve su neke iz čudnog kuta,ne kao na prijašnjim pesovima :frowning:

Pa kao KONAMI je to stavio da bi bilo realisticnije,pa kako se kreces kamera se i malo pomera…i meni se to ne svidja,kad se jednom na nesto naviknes,onda… :smiley:

Ljudi sta se desava sa PEsom!? Skinuo sam novi patch u utorak i sada mi stalno prijavljuje da je izasao novi, a nema ga i ne mogu da udjem u Master ligu online! Ili je trenutni bag ili su nas zeznuli!!!