Pes 2011

https://youtu.be/DLzKp_q4AWg

https://youtu.be/SF3CVPlkekI

:smiley:

Koja budala je napravila ono gore?

Ja evo igrao sam i PES1O i FIFU10 i realno Fifa je bolja u svim elementima, ali nedostatak Fife je sadrzaj igre.
Evo recimo u PES-u imas da igras Ligu Sampiona i stvarno je veliko zadovoljstvo i izazov jurisati na trofej Lige sampionaā€¦dok smo u Fifi uskraceni za to, u Fifi pored online-a maltene jedini izbor je igrati nacionalna prvenstva i kupove sto zna da bude izuzetno dosadno i zamarajuce.

Evo recimo Fifa World Cup 2010 me odusevila izmedju ostalog i zato sto je zaista pravi izazov jurisati na titulu svetskog prvaka, pa cak i igrati kvalifikacije, evo recimo meni je bilo vrlo interesantno da igram kvalifikacije Africku zonu i tamo da igram po onim livadama u Beninu, Gabonu, Lesotu il vec gdeā€¦prosto ti je izazov da ekipu odvedes na Mondijal.

Dok recimo u klasicnoj Fifi nema bas pravih izazova i nema te atmosfere velikih takmicenja ( kao recimo u PES-u kad se zavijori zastava i zacuje himna Lige sampiona) i utakmice su vise ovako revijalnog karaktera.

Mislim da bi bio pun pogodak kad bi u Fifu ubacili Ligu Sampiona i Kup UEFA ili makar Kopa Libertadores ( Juzno Americka liga sampiona) , bilo bi zaista zanimljivo takmiciti se sa najvecim Juzno Americkim klubovima poput : Flamenga, Vasko de Game, Sao Paola, Korintijansa, Boke Juniors, River Plate, Estudijantesa, Kola Kola, Penjarola, Amerike iz Kalija i ostalihā€¦

Izvini postoji neki problem?

Ja imam muku, jer pokusavam da se priviknem na FIFU jer nju trenutno imam. PES mi je PES.
OVde su mi kontrole drugacije i nikako ne mogu da se snadjem.
DOduse tek jedan dan imam XBOX, nadam se da ce se vremenom to promenitiā€¦

u fifi je dovoljno da zamenis tastere za sut i za lob, i eto, imas kontrole pes-a.

naravno, tehnika igre, suteva, pasova i svega drugog je bitno drugacija, al samo ako svako dugme u teoriji radi ono sto ti odgovara moze dosta da ti pomogne. a ostalo se naviknes brzo.

Sve animacije, su i dalje ruzne, ali gameplay mi se svidja. Mada ovo necu ni da poredim sa Fifom :smiley:

Meni je pes puno bolji fudbal od fife ali igram oba :slight_smile:

meni je bio dok nisam video Fifa 08

^
U fifi su mi smeta vse stvari nego u pesu ali ok je zbog veceg zibora klubova i puno licenciranih timova (steta nema nase remprezentacije )

Vidi suta :eek:

Igracu pes 2011, ali sumnjam da ce biti bolji od fifeā€¦ Ovi golovi su smesni:emoticon-0100-smile

Jel zna neko da li ce biti potreban kod za igranje online kao i kod Fife?

koliko ja znam nece, japanci nisu tolike secikese :smiley:

Vreme je da ozivimo topic najpopularnije sportske simulacije na ovim prostorima :wink:

cini mi se da si pogresio temu, ovde treba da postujes http://www.xboxrepublika.com/xbox-360-video-igre-i-vesti/1425-fifa-11-a-6.html :smiley: :smiley:

a i pojavila se igra ali opet je DNL release, tako da tesko da ce biti engleskog jezika.

Da bio je u komi citavih 48 minuta :lol:

Elem, jel probao neko novi PES, negde sam procitao da se finalni kod dosta razlikuje od demoa?

Hehe pa pazi koliko god bili vi FIFA fanovi, morate priznati da je to i dalje za Srbe egzotika od igre i da u svakoj kuci gde postoji neki uređaj za igranje u vlasniÅ”tvu muÅ”ke osobe (PC,Sony,xbox) postoji i i disk PES-a. Ali evo jos jedne zanimljivosti gde god da sam bio i u inostranstvu retko da sam video da se cepa fifa, konkretno Englezi i Žabari deru PES, Grci takodje. Ortak baÅ” živi u Londonu i to u domu gde su izmeÅ”ane sve žive nacije i sve konzole su prisutne ali niko ne igra FIFu. Naravno daleko od toga da fifu niko ne kupuje postoji statistika o prodaji, ali i dalje za konkretnu zabavu druÅ”tvo + pivo + igranje celu noć PES ostaje neprevaziđen. Dakle nisam rekao da je bolji ali je daleko popularniji.

Ima vremena i za narodni PES, zato Ŕto izlazi tek 8. Oktobra.