Persona 5

E hvala ti za ovaj post, svarno. :pray:

Whaaat??? Kako nisam ovo skontao, ni jednom do sada ga nisam iskoristio. :smiley:

Mislim da ti o tome kažu tek u drugoj palati, ali da možeš ranije da otključaš. To KIDA sve pre sobom. Jedan Baton Pass na Ryujija kad otključa neki fizički napad koji pogađa sve i on postaje mašina za ubijanje. :slight_smile:

Krenuo sam juče da prelazim igru i navukao se najstrašnije,nisam očekivao da je baš toliko dobra…:laughing::laughing::laughing::laughing::laughing:

Welcome to the club! :slight_smile:

Ima taj neki faktor zaraze definitivno :smiley:

Šta je ovo kog đavola? Pri kraju sam naizgled poslednje palate. Četri jebene Boss borbe zaredom. Sve ih ojadim bez mnogo muke. Četvrtog svedem na 1 HP i uradi negi jebeni napad koji mi zaobilazi svu odbranu, sve Nullove, nanese mi 999 štete i umrem. Mislim, ok, možda je ovo jedan od onih bullshit momenata gde moraš da izgubiš radi drame. Nope. Počni celu borbu iz početka. Da se nosite u tri lepe.

Protivnik mi celu jebenu borbu nije naneo ni jedan jedini poen šete i na kraju, boom, instakill napad ako ne uradiš Guard. Makar je prelak iako koristim Rangdu koja je 10-15 nivoa slabija od njega. Ojadila ga. Rangda da MVP.

Procitao sam negde da ima neki bas bullshit boss, i da su svi prsli zbog toga. Pretpostavljam da je to taj.
Dosao sam do kraja Casina sad moram da cekam 2 dana pre isteka da posaljem calling card. Do sada, samo mi 5 palace bio dosadan sa onim glupim prekidacima, koje ni sam ne znam kako sam presao.
Napravio sam Girimekhalu sa Null Bless, za sad sam je samo malo koristio u Mementosu, ali deluje bas dobro sa onim repell skillovima i bez slabosti.
Igram na normal, i nema neke razlike. Stavim onaj defence boost na pocetku borbe, i damage je smesan.

Ma idi bre. 61 nivo sam, full hp, boom, 999 štete mi nanese zaobilazeći sve buffove i repelove. Uz to, izgleda da je namešteno da MORA da preživi sa 1 hp da bi te napao. Pobediću ga sigurno. Ali je takav bullshit.

Uz to, nije niko od likova priskočio da pomogne iako ih imam koji su na Max S. Link. Sad ću lepo da ubacim na Rangdu i Endure, pa da ga vidim. :smiley:

Al mi je urnebesno na kraju Casina kad se boriš u areni. Thor nije znao šta ga strefilo. 0 štete mi naneo :smiley:

Da, ta borba je i meni bila laka, jer njemu treba jedno 3 poteza da se spremi za napad, dotle ja vec prebacio na odredjenu personu i stao u guard :smiley:

Jel koristis onaj training u Velvet Room-u? Izgleda da uvek se uvek dobije skill koji ima Null za odredjenu slabost Persone koju stavis na trening.
Rangdu sam bas dobio u tom Palace-u, video sam, cini mi se da ima slabost za Zio i Bless. Ne znam da li da je stavim na trening.

Ja stavio Grimekhalu na trening, dobio je Null Bless, pa sam njega spojio u Rangdu. Stavi je u Isolation, verovatno će dobiti neki Null.

I pao je onaj Boss sad kad se spremio za njega. Napad od 999 štete je naneo sad 72 :smiley: Puko je ko zvečka :slight_smile:

I boom, sedmi palace je gotov.

Sad mi je jasno zašto je ova pesma tako popularna. Sad je bila totalna DOMINACIJA nad bossom. Iskoristio sam jednu Somu jer mi ponestalo SP nakon uzastopnih borbi, ali nema veze, imam još dva i vredelo je.

Uff, kako je ovo dobro… :slight_smile:

Poslednjih 10-ak dana nisam igrao igru zbog obaveza, ali sam juče nastavio sa popunjavanjem Compendiuma, S. Linkingom i stigao do dna Mementosa. Imam opasnu osnovu za NG+. Compendium je 83% gotov za sad.

1 Like

2 Likes

Like za muziku. Igru cu verovatno preskociti…
Meni je muzika super, mešavina više žanrova, od kojih svaki volim pojedinačno.

1 Like

Jesam ja jedini kojeg ova muzika živcira? hahahaha

@Akiris, vrati mi titulu, spamat ću svaku temu!

Ako tebi promjeni u “amater 9000”, neću se bunit.

Nemojte ja da krenem da delim tagove, neće se lepo završiti. :smiley:

Btw, ja sam prvo izbagovao da je neka sprdnja na račun R2D2. Zbog toga je fenomenalan tag. :smiley:

Može tag “perZona” hahahah

And done. 87 sati igre, True Ending, 90% Compendiuma, kao i većina pređenih igara ostala mi jedna, par Requesta koji se dobijaju od S. Link i 2 knjige, sve osim Kindness i Knowledge je na 5, nivo na kraju igre: 80.

Sve u svemu, dosta toga sam završio odmah u prvom prelasku, NG+ će proleteti bez problema :slight_smile:

Makar sam dobio trofej za navigatora, to mi fali u Persona 4 za Platinum.

Sama igra kao igra mi je jako dobra. Definitivno je jedan od najboljih JRPG u poslednjih 5+ godina.

Čoveče, upalio sam Persona 4 Golden nakon 6 meseci sigurno, i malo sam igrao. Neverovatno je koliko je Persona 5 poboljšana igra u odnosu na 4. U četvrtom delu je lakše da slomiš igru jer ti ne trebaju Blank Skill Cards za Skillove, ali je ostalo tako SPORO. Kao da igram u slow motionu igru. U Persona 5 mogu većinu borbi da završim za 15 sekundi, dok ovde nema šanse da budu ispod minut ili dva. Još i ono skrolovanje do skillova umesto samo trougao i idemo…

Koliko QOL sitnice mogu da utiču na doživljaj igre…