Pazite se prevare u kupovini Xbox Live 12 months kodova!

Od juče je nastala omanja panika jer se u prodaji pojavio code koji je Microsoft koristio pre nekoliko godina za interno korištenje i sada se može naći u prodaji po raznim sajtovima. U pitanju je sledeći code:


#WCGVB-P24CQ-C629T-7B9DY-X4W33


Ukoliko ga slučajno kupite, znajte da neće raditi.

Link u vezi cele priče
https://www.reddit.com/r/xboxone/comments/5fabhl/take_caution_when_buying_12_month_codes_from/

MajorNelson has confirmed this was a code used for internal testing and that no bans are being given for using this.
This is an old code previously used for internal testing and it does not provide free access.
We won’t be banning anyone who tries it.
TL;dr It’s an older code and it does not check out.

ma bre bruka i ovi amerikanci…kad se pre naucise da budu srbi!!!
poceo zajeb i kod njih da radi!!!

Trump, Trump, Trump…Trump…Trump…::smile:

A sta si mislio, da je i kod njih med i mleko…

Mi Balkanci smo najfinija nacija :smiley:

Svakako ovo je bio dobar leak pre par godina ko zna ko ga je koristio.

Joj ne spominji ga… Od kad je on stupio na vlast, dolar rapidno skočio, još uračunavaju neku vrstu poreza kad uzimaš preko PayPal…

Nije Trump dosao na vlast. Pobjedio je na izborima, ali nije uradjena inaoguracija, Obama je i dalje glavni baja (ako zanemarimo Kongres)

My bad… Svaki put kad spomene neko Kongres, mene odmah podsjeti na SW hahahaha

znam ja da nije kod niih med I mleko ali smo mi nekako stvoreni za prevaru…to nam je kao dobar dan…da ne kazem urodjeno…

Ljudi u Americi je jos uvek Obama predsednik USA, 20. Januara 2017 godine TRump postaje zvanicni predsednik i preuzima rukovodstvo, sve sto se desava rade ovi stari! Nagrdiste ga ni krivog ni duznog a nema veze sa time.
Izvinjavam se za off topic danas ne stigoh da napisem.

Nisam ja rekao da je on na vlasti, a jos manje ga nagrdio, moj post

je asocirao na ovo :