Paypal

E kao prvo izvinite neznam gde da postavim ovu temu sto posto pogresna sekcija :DX: :hihi

Ali ovako treba mi neko da mi kaze kako da napravim PayPal acc da platim nekih 10-tak $. Samo da mi kazete na sta registrujem koju zemlju i ostalo.

Ajde Hvala unapred . ;):wink: :da::da:

Koliko ja znam iz Srbije ne mozes nikako.

Pre neko sa foruma ( mislim Nikola ) mi je to objasnio lepo nego nemogu to da nadjem nikako -.-ā€™ pa sam sada otvorio ovo

Idi na temu Kupovina igara preko interneta

Treba ti kartica iz Banke Inteze, zato Å”to je samo za nju potvrđeno da radi, Erste Poklon Kartica ne radi. NapraviÅ” account na paypalu, i umesto Srbije staviÅ” Slovenija ili Hrvatska. Adresu staviÅ” svoju, srpsku. Znači tvoja adresa, samo umesto Srbija staviÅ” Slovenija. ZavrÅ”iÅ” pravljenje accounta normalno. Ako hoćeÅ” preko ebay-a da kupujeÅ”, praviÅ” poseban account na njemu, i tamo izabereÅ” Srbija, staviÅ” svoju adresu i ostalo, znači sad sve tačno staviÅ”. Prodavca moraÅ” da pitaÅ” da li Å”alje u Srbiju.
Za neko vreme će paypal verovatno tražiti račun za struju ili tako neÅ”to, ako im ne poÅ”aljeÅ” Slovenski račun, banovaće te, a do tada ćeÅ” valjda sve poslove zavrÅ”iti :smiley:

jer moze Visa Elektron iz Raiffeisen ili kako god banke :smiley:

Valjda može, probaj.

evo jedne informacije sa twittera nadam se da ce vam se svideti:

https://twitter.com/#!/TheoBor @iMP_3GS Paypal zvanicno od 01. septembra, barem prema informacijama od pocetka juna.

Ja vise ne verujem ni u sta dok ovi iz Paypala ne kazu zvanicno, jer tako se pricalo i da ce biti od 01. februara 2010. a dobili smo - sipak

Mislim isto kao i ti,dok necujem zwanicno,necu se smiriti!

Ja sam narucio Xbox 360 preko ebay-a.
Jedna mamina i tatina prijateljica preko svoje kartice, svog profila na paypal-u.
Ja sam iz BiH.

Ja narucujem sve preko interneta sa Visa Elektron iz Raiffeisen, a treba ti samo 2-3 da je izvadisā€¦e sad kako banke gledaju na to, moras li biti u radnom odnosu i to, to je vec bolje da se direkt u banci raspitasā€¦

koja intezina kartica radi, imam inteza internet i inteza visa electronā€¦?

Iskreno trazio sam gde da postavim ovu temu ali nisam naso adekvatno mesto, pa ako premestite ili izbrisete ovu temu, onda nista :[

Treba mi pomoc oko paypal-a
Napravio sam paypal account naravno stavio sam drzavu us, zip, state i dr. Ali sada neznam kako da uplatim pare na acc, imam visa electron karticuā€¦ (i nzm kako da verifikujem acc, msm ima dve opcije, ono preko banke ili da uzmem njihovu karticu :fubar:)

Ako ima neko paypal acc moze molim Vas da mi kupi nesto, pa cu ja da mu posaljem pare :smiley:

Update:ovo je tema btw.prebaceno!

Hm, teÅ”ko će ti to uspeti, jer kada uneseÅ” broj kartice, prepoznaće da nije USA a ako i prođe, tražiće ti skenirane papire sa dokazom da ti je adresa ok.

Ne moze vise iz Srbije, cak ni na foru koja je mogla ranije.

A zar na sajtu narodne banke srbije pre par meseci nije pisalo da je paypal uveden u srbiju?

Da to sam i ja citao imaju on svoj site paypal srbija

PayPal Srbija

Sto bi reko onaj na ulazu u bioskop u kad porastem bicu kengur, ā€œpa ti onda gledaj u novinamaā€. :smiley:

NaÅ”ao sam ovu temu, pa da ne otvaram novuā€¦

Ja koristim PayPal, ali samo plaćam preko njega, nisam nikada primao uplateā€¦ Eh sada, ćale radi u Austriji, i smiÅ”ljam koji je najbolji i najjeftiniji način da Å”alje pare keviā€¦ Western Union dere, i moraÅ” da ideÅ” u banku ili poÅ”tuā€¦ Pa sam mislio da njegovu austrijsku karticu registrujem njegov paypal, i napravim kevi sa srpskom, ili da Å”alje na mojā€¦ Pa kako ide podizanje sredstava sa PayPala kod nas? Da li to neko radi redovno?