Par pitanja

Imam nekih nerazriješenih stvari vezano za RGH a pošto vidim da je minimalno 85% tema pozatvarano osjetio sam potrebu da se informišem :happy
Nemojte zamjeriti molim vas :smiley:
Numerisaću pitanja/probleme pa da možete lakše odgovoriti :smiley:

Elem…momak iz Banjaluke mi je odradio RGH prije koji dan i zahvalio bih mu se ovim putem ako je na ovom forumu pošto me on lično uputio ovde :lol:

  1. Odradio ga je odlično, konzola radi ko švicarski sat ali imam jedan za početak mega problem…nekad neće da upali konzola nikako konstantnim pokušavanjem skoro čitav sat (naravno uz pauze, iskopčavanjem džojstika, hdd-a) te nekad kad upali prikazuje E68 error a nekad bez problema upali…
    Aludira mi na problem sa hardom i ako neko ima savjet molim ga neka napiše

  2. Imam oko 150 igrica pošto imam xbox nekih 5 godina. Drajv je imao neki LT + 1.1 i skontao sam na par servisa da je spoofovan (u konzoli je Samsung, a ne Hitachi, BenQ ili Lite-On),pa sam se odlučio za RGH i odličan je izbor izgleda
    Pitanje glasi… KAKO da spasim save-ove i igrice prebacim na fds a da nije iso2god ili xbc fazon ?
    Pokušao sam stavljanjem igrice direkt u xbox i na fazon DVD Extract ali izgleda da ne ide…

  3. Imam NEODOLJIVU želju da preletim Castle Crashers sa burazom i još pokoju arkadu…i pročitao sam vodič za trpanje igrica na rgh-ovane konzole masu puta ali nije mi nešto jasno…
    Logično je da se USB formatira preko xboxa za FAT32, ali nije mi jasna procedura nabacivanja igrica na USB ?
    probao sam prije par godina sa Horizon-om i Party Buffalo-om (ako se ovaj drugi tako zove uopšte ne sjećam se, ugl ikonica programa je bik sa kapicom za rođendane) i masu puta mi kompjuter nije ni htio prepoznati USB
    Pitanje je…kako formirati one foldere sa nulama, contentom, media id-om itd.

Al sam se raspisao sunce ti ljubnem :smiley:
Hvala svakom strpljivom čovjeku koji pročita ovo a ne umre ili ne pop**di prilikom odgovaranja

  1. Save-ovi su ti vec na konzoli, tu ne treba nista da diras. Sto se tice igara na diskovima, ubacis ih u komp i preko iso2 ili nekog drugog programa ih prebacis na komp, pa onda ih stavis na interni ili eksterni hard od xbox-a.

  2. Samo skines igru, i prebacis na interni ili eksterni hard od xbox-a. Ne treba nista da formatiras ako hoces da prebacis preko flasha onda skines igru stavis je na flesh, pa flesh u konzolu onda imas dve opcije: Ili prebacis sa flesha na xbox hard u folder XBLA ili kako se vec zove, a druga opcija je da samo dodas taj flesh u path za citanje igara u FSD settings.

  1. Saveovi su, kao sto je lark napisao, vec u konzoli. Mozes ih videti ako pritisnes veliko X dugme na gamepadu, pa odaberes settings (ili system settings, zaboravih kako je obelezeno), odes u Storage, izaberes hdd, i tu vidis sve igre koje su ti bile u konzoli (ako nista nije brisano). Pritisnes A i videces npr. Mass Effect 3 Savegame.
  2. Nema vise zezanja sa Horizonom, Modiom, itd. RGH dosta olaksava stvari. Skines XBLA igru, otpakujes je (ako je zip/rar), napravis na flesu jedan folder koji se zove kao igra i u njega ubacis sve od igre. Posle taj fles ubodes u Xbox i prebacis gde treba ili jednostavno igras sa flesa.

Vise o tome: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

Hvala vam ljudi, utripao sam se mislici na Modio…uhhh
Znaci procedura je dosta jednostavnija. Hvala jos jednom :hi

Imam jos jedno pitanje…mogu li skinuti BILO KOJU igru (dakle mislim i XGD2 i XGD3 / NTSC ili PAL ili RF) pa nju provuci kroz XBC pa da radi ?
Hvala unaprijed

Da, mozes, posto imas RGH.

Zna li neko odgovor na prvo pitanje ? Isto se ponavlja i danas, jednom je prikazao E 68 ostalo je svako paljenje bez znakova zivota…radi hladjenje, cuje se sve cak i RGH blinka nekad zuto ili zeleno neam pojma, ali gori ono crveno na njemu…a dzojstik k’o drvo ono, sve 4 zelene lampice gore (mozes s jednog dzojstika 4 igraca odjednom kontrolisati :smiley: )
Anybody ?