P: Xbox Series X (XBR)

Ovako drugari, posto je za koji dan dve godine od kako je izasla konzola (ujedno 30 njih tad sto su kupili im istice garancija :joy: )

Od tada sam i clan ovog foruma iako nikad nisam planirao da budem , neko me gotivi, neko ne sto je sasvim normalno. Dobio sam dva bana, a da konkretan razlog za isti nije ni postojao, al dobro :grinning:

Iz tog razloga, samo za clanova XBR foruma

Xbox Series X , nov neotpakovan za 460€

Jeftinije ne postoji nigde, to vec znate tako da sam eto hteo da izadjem nekom u susret ko planira da kupi.

Ponuda vazi do sledeceg utorka, onda moze lock.

Srecno :slight_smile:

11 Likes

A za mene prošli put kao pošto sam ti drug 500e. J…o sam te loše kad se sretnemo u NS. :joy:

2 Likes

Za drugare uvek veca cena. To je za kafanu ostatak :joy: sad ĆE TE banuje robot scalperu. :grin::grin:

2 Likes

Ti sto kupujes S polovan za 270, miran :joy:

To je cena za vas Mađare :smiley:

Nista nije iskljuceno, a razlog moze biti sto je cena ispod zvanicne za novo :grinning:

1 Like

Ugroženo je tržište. Manipulišeš :joy:

1 Like
  1. Da si mi ponudio ovu cenu, tesko bih te odbio :smiling_face_with_three_hearts:
1 Like

Radi dumping samo tako :joy:

Ja mislio P(oklanjam) :joy:

1 Like

Mozda nekad bude i to, ako se ostvare uslovi. :slight_smile:

Ako neko plati da poklonis :grin::grin:

1 Like

I ja se ponadao. Reko sad kad šibne jedan komad mladjanom japanskom studentu. :rofl:

1 Like

Jedno ozbiljno pitanje za tebe :grin:
Je l mozes da nabavis steam deck negde? Cisto pitam posto znam da kupujes cesto razne konzole. Ako uspes da nabavis, javi, definitivno bih uzeo. Naravno novu, sa garancijom.

2 Likes

Ce proverimo :slight_smile:

2 Likes

Moze da ti sibne samo tacku, znak uzvika, tacku :rofl:

Ostaje mi samo da sedim i placem :smile:

Vazi :blush:

Moze lock :slight_smile:

1 Like