Otkljucavanje iPhone 4

Pozdrav iPhonasi :smiley: valjda sam ubo temu.

Naime dobio sam 3 komada iPhone 4-ke.Zakljucane su za tu neku mrezu i sad meni se ne daje kesh da mi tamo neko otkljuca te telefone pa me zanima jel moguce nekako da to uradim sam u kucnoj radinosti :smiley:

Svi su koliko sam video A1332.Jedan je 7.1 drugi je 7.1.1 a treci je prazan pa nisam video koja verzija softvera je.

Tako da ako neko moze da me uputi na neki dobar tutorial za otkljucavanje i ako treba jos nesto recite.

Hvala unapred.

Nadji servere za unlock, cena unlock-a zavisi najvise na kojoj mrezi je zakljucan. Po IMEI se proverava mreza sa koje je telefon. Vrlo bitna stvar neka otkljucavanja kostaju ko iphone 4, pusti mi imei na PM pa cu da vidim da saznam mrezu ili bilo koje detalje na koji su od telefona na PM. Ostalo moze ovde :slight_smile:

Sent from my Sensation XL using Tapatalk

Poslacu ti sutra kad budem ispisao za sva tri tacne podatke jer sad nisam u mogucnosti :slight_smile:

Cene mogu dosta da variraju. Od neke sice pa sve do 100+e za neke nordiske mreze.

Mreza je kanadska Telus.Nasao sam nesto po internetu ali mi to sve deluje sumnjivo pa cekam Mirka on rece da ima negde za oko 50ak eura po telefonu.

Proverio sam kod njih nisu prijavljeni da su ukradeni.

Sent from my Sensation XL using Tapatalk