Operation failed kada kopiram FSD

Dakle, hteo sam da iskopiram FSD sa eksterne memorije na internu. FSD je prvo pokrenut sa eksterne memorije, a onda kopiram njega i launch.ini fajl za Coronu na internu memoriju. Kada je iskopirao, rekao mi je Operation failed, ali kada sam nevezano od tog obavestenja ugasio konzolu, istakao USB, upalio konzolu, FSD se najnormalnije podigao sa interne memorije. Jel treba da se ne obazirem i da cepam dalje ili treba da brinem jer mi je pri kopiranju javio “operation failed”?

failed jer ne moze da ti kopira aktivne fajlove, ako si kopirao FSD iz FSD-a onda je zbog toga, drugo moze biti da nemas mesta na internoj memoriji, pa nije samo iskopirao neke fajlove za omote i slicno

kopira se sa XEX MENU-om inace i to kada je aktivni FSD obrisan i kada se podigne konzola da udje u MS DASH pa tek onda mozes da kopiras preko njega

Pa ja isao po onom tutorijalu za instalaciju FSD-a. :confused: Negde gresim ocigledno.

kako si ga kopirao to me zanima, jel si vec bio u FSD pa si isao na File Manager pa kopirao taj folder ili sta? ako si to uradio onda si pogresio jer ne mozes da kopiras FSd folder ako si u njemu vec pokrenuo FSD, znaci ono sto je pokrenuto ne mozes da kopiras, vec ga oslobodi pa iz XEX MENU kopiraj

Da, tako sam radio. OK, sad me nemoj ubiti, pliz. Sta je XEX menu? Imam ga instaliranog (izlistan mi je tamo u Game Demos), ali sta treba da ocekujem da se dogodi kada ga pokrenem?

To je file manager pomocu koga se prvobitno instalira FSD. Imas ovde na pocetku kako se koristi, samo ne ulazis u dashlaunch vec kopiras fajlove na odredjena mesta: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/6671-tutorijal-link-podesavanje-i-pitanja.html

Napravi drugi folder sa usb koji nece biti aktivan primer
Usb:\ FSD - odakle se aktivira
Usb:\instalacije\fsd - ovaj folder kopiraj i nece izbaciti fail.

Kada kopiras vec aktivan on ga binarno kopira ceo ali uradi fail, inace radi fsd i kada se to desi.

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

otvori ti file manager koji je nezavistan od FSD-a

dakle otvoris njega na RB menjas uredjaje dok ne vidis usb, on ne vidi internu memoriju

gledaj kako ces ti to najbolje da uradis, skines novi FSD na realmodscene.com

prebacis ga na USB u recimo folder DASH pa u FSD folder, i takodje prebacis na usb u folder FSD samo (taj ces da pokrenes)

pokrenes normalno FSD koji vec imas kad upalis konzolu

ides u file manager na USB i udjes u FSD folder i opokrenes default.xex otvorice ti opet FSD ali taj sa USB-a

idi na internu memoriju kompletno obrisi FSD folder

prebaci FSD folder iz foldera DASH na internu memoriju

to je to

​M007P je predlozio najlakse resenje. :slight_smile:

isto sam ti i ja napisao samo vise pesacki jer sam navikao da objasnjavam u sitna crevca :smiley:

ali eto probaj pa javi

E pa, ipak cu probati neki drugi put jer imam S konzolu od 4GB (sa Coronom), i 1.2 GB je sistemski softver, a ubacio sam Content za Forzu 4 koja ima RAVNO 2.8 GB, tako da mi je sada slobodno 35 MB na internoj. xDD Nedovoljno da stane FSD.

Kada obrises fsd folder imaces vise mesta jer ti je on pokupio titleupdate i kovere od igara, njegov size je min 500mb a tebi treba 85mb :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

pa dobro, ali kako god ja imam 35 MB. :wink: Ali sad drugo pitanje - kako zamisljas da brisem FSD folder? o.O Ja imam FSD folder i onaj launch.ini fajl koji podize FSD.

pa lepo obrises ga preko XEX MENU, imas njega?

ili varijanta 2 kao sto smo ti vec rekli, uzmes pokrenes dodatni FSD preko usb-a koji ce ti biti u nekom drugom folderu pa iz njega udjes i obrises onaj na internoj… posle samo prekopiras drugi FSD na isto mesto…

Imas moj tutorijal kako da instaliras FSD vrlo je prosto, uzmi pokreni default.xex od fsd sa usb i mocices da radis sa fsd-om sta hoces. Pogledaj size od data foldera fsd-a ili ga kopiraj na usb u neki temp folder da vidis koliki mu je size :wink:

Sent from my iPhone using Tapatalk 2

Imam Coronu 4gb i kupih 2.5 hdd da bih instalirao prokleti GTA. E sad ne mogu da stavim FSD na taj novi hard. Formatirao sam ga kako treba i pratio uputstva od gdina M007P i kad izvadim fles i restartujem konzolu nece da podigne FSD. Nije mi jasno zasto jer vec imam FSD na internoj memoriji. Dakle kopiram FSD folder i launch.ini al mi nije bas jasno kod fajla instalacije.rar, koji fajl da preimenujem i jel i on ide na root od flesa. Unisti mi zivot GTA, pomagajte!

launch.ini za HDD ne za internu 4gb za Corone, nisu iste putanje u fajlu. Formatirao si na XBOX 360 iz standardnog dasha ne na PC sa fat 32?

Da, iz standardnog dasha. Sad cu da kopiram ini za HDD pa javljam sta sam uradio.

Evo sad je podigao FSD. Samo kad udjem u novi hard tj. Hdd1 nema foldera Content gde treba da prekopiram DVD1 od GTA, dok na OnBoardMU ima Content. Da li nesto nije u redu ili mogu jednstavno samo da napravim folder i da ga nazovem Content?

napravi ili samo uzmi prekopiraj CONTENT folder sa GTA1 diska direktno na hdd1 i to je to