Open World Star Wars Game in Development at Ubisoft - IGN

image

Open world i Ubisoft, hm gde li sam to vec video…

4 Likes

Assassin’s Creed: Jedi

2 Likes

Ima neka opustenost u tome sto je ubisoft pravi – znas da ce ispasti ok, cak i ako ne bude odlicna. Njihove igre su uvek makar ok.

A SW vapi za open-world igrom. Samo da ne budemo dzedaji opet, dosta mi ih je.

6 Likes

Da, vreme je da budemo malo Jar Jar Binks.

Ili ne?

To se ceka godinama. Bilo je prica i ranije o nekoj takvoj sw ali nista do sada.

Lepe vesti i verujem da ce biti kvalitetne igra mada znajuci Ubisoft plasim se forsiranja nepotrebno ogromnih mapa i milion nekih dosadnih, besmislenih sporednih misija.

Iskreno iako ocekujem dobru igru ne verujem da ce nadmasiti Star Wars Jedi : Fallen Order (mozda uz KOTOR najbolja SW igra ikad) , iskreno vise iscekujem Star Wars Jedi 2 nego ovo ali kapiram i ovo ce svakako dobro doci.

Mada kapiram da nece ovo jos skoro , ono izaci ce tamo negde jesen 2024 fazon.

Ma kakvi, ubisoft je to. Sklepace neki raspad dogodine, pola godine patcheva i voila

Pa zar EA nema neki ekskluzivitet na SW svet?

Upravo tako. Ima “neki”

Ne poznajem toliko SW svijet, ali zar jedi nijesu maltene core element te franšize? Msm možda mogu dark side, neki darth možda, ali opet i tu ce biti jedi-a.

1 Like

Iskreno ja se vec godinamanadam nekoj ljudskoj igri smestenoj u Star Trek univerzum, ali nikako da se desi vise. :frowning:

Jel ima jos neko da ga ne interesuje apsolutno ništa u vezi SW?

I da nikad nije gledao nijedan film? :grimacing:

3 Likes

Mene žešće smara SW a kao fan sam istog. Imam osećaj da je ostalo samo ime i ložnjava na ceo fazon.

3 Likes

Ja.

Ali poceo sam da gledam Mandalorian i super mi je, iako nemam pojma o Star Wars-u.

Cuo sam samo za Darth Wadera i to je to, nikad nisam gledao.

Ko je igrao Battlefront sa Lampardom samo se krstio. (Ja).

“Evo opet kerovi…”- Lampard

5 Likes

Hahahaha :joy:

Zavrsi citat.

evo opet oni kerovi mater im j… :grin:


ja sam deo tela posvetio :smiley:

3 Likes

Jesu, bas to i jeste problem – prakticno svaka SW igra te stavlja u cizme nekog dzedaja, dosadilo vise. Uvek jedno te isto – mlataraj svetlosnim macem, biraj oces force push ili force choke, bla bla.

Mnogo vise me privlaci da budes neki beznacajni mercenary ili smuggler koji se snalazi po prljavijim coskovima univerzuma. Ne mora ni svet da spasava, neka humanija prica bi sasvim pasovala.

Isto. Gledali smo Rise of Skywalker pre neki dan, ocekivao sam da je los, ali onoliko! Upropastise celu stvar, nije im dugo ni trebalo.

1 Like