Only Fun's

Pa dok ne prestanu da me zasmejavaju. :slight_smile:

Mislim ja ne propuštam priliku da se nasmijem (i volim da podelim ono što mislim da je smešno pa sad kome je smešno smešno je kome me šta ja da mu radim). :wink:

Ma to kad popizdi pa kad dovati motku :d, znaš kako kaže Strava i Žasu, sutra kad poludim od vrata do vrata sve ću da vas budim… :smile:

1 Like

Takvi smo. I google earth kad se pojavio svi gledali svoje kuce

3 Likes

Ja iskreno uopšte nikad nisam imao ni trunke želje da prozborim sa AI, znači u životu joj nisam poslao poruku.
Mislim čemu to, koje je čar u tome, mislim zapravo to nije nikakva “inteligencija” pa ni veštačka (jer sama inteligencija je mnogo složenija i kompleksnija stvar), to ti je u suštini samo običan internet pretraživač (ili neka vrsta wikipedije) koja je na osnovu odredjenih algoritama programirana da na osnovu unetih pojmova i podataka izbacuje odgovore.

Doduše ok je koristiti to kako bi došli do nekih željenih informacija (isto kao što je ok koristiti internet pretraživač ili neke stranice poput wikipedije i slično) ali problem može da nastane kada ljudi budu počeli da veruju da zaista pričaju sa nekakvom “inteligencijom” i kada im komunikacija sa AI postane alternativa za interakciju sa pravom inteligencijom odnosno živim ljudima i kada taj skup algoritama budu počeli da smatraju nekakvom “osobom” a to se već u naznakama dešava, to je ono još znatno gora vrsta otudjenja nego recimo društvene mreže jer na društvenim mrežama ipak si u kontaktu sa nekim živim ljudima i potencijalno postoji mogućnost i nekakvog pravog kontakta sa drugim osobama a kod AI ne.

smrt_transhumanizmu_sloboda_narodu_vv (2)

Rage Against The Machine :wink:

Nope. :slightly_smiling_face:
Stvar je beskonačno kompleksnija.

2 Likes

Kako Fabricio doživljava AI, meni odmah ovo na pamet pada

1 Like

6 Likes

7 Likes

Ja sam AI koristio za spremanje ispita. Veruj da mi pomoglo više nego neki profesor a dzaba je :grin:

1 Like

3 Likes

FB_IMG_1681677151606

8 Likes

3 Likes

1 Like

3 Likes

Kad neko pomene Albanke prva asocijacija su mi falš starke. :smile:

1 Like

Ali žene/odeća/sportska oprema/trenerke :slightly_smiling_face:

Mislim ko zna, možda mudro zbori ovaj Jason Statham iz Užica, možda i tu treba probati, čovek nikad ne zna gde se sreća krije i gde se prava osoba i srodna duša krije (možda baš medju ženskim trenerkama). :wink:

Ali jeziv kvalitet. :smile:

Ali saniranja utisaka. :d

55iv9at3nhta1

1 Like

2 Likes

U međuvremenu…
Toster