Only Fun's

3 Likes

4 Likes

Ja radim 10 :frowning:

Zaposlen si kao rob pa ti fali Marli Bob. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Fejsbuk u erekciji :grin:

Pa nisam ni ja, ne misliš valjda da ja sad slušam ili pratim Breskvicu :rofl: ali smešno mi je vidim te krindževe.
Kao što ne znam ne pratim ni Stašu ili ne znam onu malu jezičaru iz skupštine Nevenu Djurić (Nevinu Djurić :d), mislim na šta ti ja ličim, jel ti ja ličim na lika koji bi pratio ne znam Stašu ali me njene gluposti i proseravanja zasmejavaju i prosto uveseljavaju život (a to je suština cele priče). :wink:

Au brate ti mora da baš mnogo voliš svoj posao, ti ko Staša, e brate ti mu dodješ nešto kao muška verzija Staše (samo još usne da napumpaš). :smile:

Ali najjači hešteg narodnaposlanica, genijalno. :rofl:

Ubi covek ceo tim jednim metkom :joy:

4 Likes

target-rrod

3 Likes

3 Likes

2 Likes

1 Like

IMG_0858

8 Likes

Idemo Staša opet briljira, kraljica selfija ponovo u akciji. :rofl:

Hehe ajde na stranu što se Veliki petak ne čestita nego ko još uz čestitke kači svoj selfi, :d, kakve veze sad ima njen selfi sa bilo čim, mislim ajde da je okačila sliku uskršnjih jaja ili nekog slatkog uskršnjeg zeku ili tako nešto nego kud svoj napućeni selfi. :d

Izgleda da joj je to nezaobilazna praksa, ona uz svaki svoj tvit kači svoj selfi nevezano za sadržaj, sad nebitno da li nam čestita Božić, Vaskrs, Novu godinu, citira nekog ili nas obaveštava da je u skupštini usvojen novi zakon o budžetu ili da je Vučić otputovao negde ili se sastao sa predsednikom ili premijerom Gvineje Bisau (glavno selfi nikad ne izostaje). :rofl:

Dokle ce da kacis ove famfulje vise brate

4 Likes

6 Likes

:rofl:

4 Likes

Hm, kao da ljudi i dalje ne kapiraju poentu AI-ja i pitaju gluposti koje mogu da saznaju preko google searcha za pet sekundi, nadmudruju se nesto… jadni mi, stvarno ce nas pregaziti.

To, naravno da ce da popizdi i napravi terminatora :joy: