Only Fun's

5 Likes

PC igrači :grin:

1 Like

image

4 Likes

Gledam parove lige šampiona i sve vreme mislim @SlobeX igra protiv Benfike.

4 Likes

Sad nmg da vidim drugačije :joy:

1 Like

Ja se iskreno nadam da Napoli osvaja, eventualno Inter/Benfika bi isto bio zadovoljan, ove ostale ekipe su mi uglavnom ogavne skroz, Real i Bajern ne mogu da smislim kao ni engleske klubove generalno (sa izuzetkom Totenhema).

Napoli je ono šmekerska ekipa, maltene kao da su ekipa iz Južne Amerike, Maradonon klub i klub koji ponosno predstavlja jug Italije koji mi je svakako simpatičniji od severnjaka gore (a i bliži nama po mnogo čemu). :wink:
Znači ako osvoji Napoli LŠ imate svi po punjenu u “Pljeskovcu” od mene. :wink:

Derbi u lš bi bio prava senzacija

12938366-1558382874491332-7277972153048017039-n

2 Likes

2 Likes

PC igrac je platio nista. Skinuo sa torenta :grin:

1 Like

Torrenti odlaze u zaborav. Empress batalila crack. Kolko sam čuo RE4 Remake nece dobiti krekovanu verziju.

Ma da, kako da ne. Piraterija ne odlazi nigde.
PC igraci kupuju samo MP igrice. Njih moraju. Sve ostalo SP ide piraterija pun gas.

Toliko sam ispao iz tog sveta i tek sad vidim da su komponente i dalje ludacko skupe u odnosu na pre 10 godina.

Jbt 2012. kupio Radeon HD7770 za 135e koja je laganica gurala 1080p. Danas ovi na kutijama od 3060 i RX6650 ponosno stavljaju 1080p oznaku i traze 400 eura. Okej, daleko je grafika napredovala i sve ali da se igram u 1440p na high mi treba masina koja kosta kao 3 PS5 ili SX minimum.

2 Likes

1 Like

Znam, tako sam i ja dosao do racunice da je PS5 najjeftiniji.
Ali i to je laz :wink:
A koliko sam samo ostavio para na igrice… uzas.

1 Like

Ako ces kupiti 10 igrica po full ceni, naravno da je preskupo. Ja ne pamtim kad sam zadnji put dao full cenu za neku igru pa mi mozda i igranjw na PS5 deluje znacajno jeftinije nego li PC.

2 Likes

1 Like

Moja soba je moj karantin… :slightly_smiling_face:

Ali 1100 evra :rofl:

1 Like

Kako bi ga kupio za auto

5 Likes