Only Fun's

Ne znam jel ovo što fabri kači šala ili je stvarno, a plašim se da otkrijem.

Nisam ni ja bas siguran. Kapiram da mi ne bilo blam da sam Aca V, ali s druge strane kad si toliko dugo na funkciji bas te briga i delis ljude samo na lojalne ili nelojalne, pa makar se lojalnost izrazavala na ovako skandalozan nacin koji ce Kesic brze bolje da iskoristi u anti propagandne svrhe.

Nego, da li je ios neko primetio da Liu Kang maltene nije ostario? Svi propali ko zeton, sto bi rekli, jedino se on drzi. Mozda su azijati tako prirodno mladoliki…

Taj nema blama, jer da ima nekog takta ne bi bio 48 sati na dan na svim televizijama i gurao se baš svuda.
Mislim ako im već organizuju autobuse, vozaju ih po Srbiji, prave tone sendviča, daju transparente da nose + im daju i dnevnicu za to pa zašto im ne bi dali i neki mali papirić sa idekom šta da viču tamo.
Inače da se razumemo ti tzv. sendvičari nisu produkt sns-a niti su ih oni izmislili, toga je bilo i pre i toga skoro svuda ima, recimo i u Americi imaš toga da sad demokrate ili republikanci organizuju prevoz za miting za svoje simpatizere i usput ili na licu mesta im dele tako flašuce sa vodom, sendviče neke zastavice, suvenire propagandni materijal, itd, toga imaš svuda samo što je sns to podigao na jedan baš profi nivo.:smile:
Nego brate jel se sećaš ima ona stara slika od Diksi (pre nego što je došla na funkciju) gde se slikala sa nekim matorcima u nekom busu, ono krenuli na neki miting a ona im je kapiram bila nešto kao neki vodič ili koordinator puta (kao ono razredna kad voda djake na ekskurzija :d) i verovatno malo bilA one koji nisu bili dobri ili su usput pravili probleme , ono epic fotka. :wink:

2 Likes

Realno zna i ona da sere. :rofl:
Nema ni ona živaca da sluša te njegove gluposti.

1 Like

5 Likes

I meni zapalo za oko. Azijati su generalno mladoliki, mada nije isključeno da je ovaj na slici potpuno drugi lik – nekako mi građa deluje drugačije, ko da nisu iste proporcije. :woman_shrugging:

Ako je stvarno isti čovek, svaka mu čast kako se održava.

1 Like

FB_IMG_1680544090040

3 Likes

Haha dobra fora nema šta. :grin:

4 Likes

Buahahaha Jelena Trivan slavi rođendan. :laughing:

Ali koje ludilo likuša se istripovala da je Madona, Trivanka postade pravi party goer, što se tiče žurki zajebala je i Rodmana. :laughing:

Inače sve pršti od naprednjačke estetike i tog lažnog seljačkog glamura kao da snimaju novogodišnji Grand show (doduše sad pao sneg pa idealno za novogodišnju epizodu). :d

A u Lidlu opet napeto, ovaj put plećka je povod, nema šta Lidl je postao baš ozbiljno žarište.

Što neko reče da otvore Lidl u Prištini penzosi bi pregazili šipce i rosu ko plitak potok i vratili nam Kosmet za 2 sata. :d

https://www.reddit.com/r/serbiancringe/comments/12ch3zr/u_lidlu_opet_tuča_radili_i_kišobrani_plećke_povod/?utm_source=share&utm_medium=mweb3x&utm_name=mweb3xcss&utm_term=1&utm_content=share_button

Ovo je horor!

Šta Trivanka ili bitka za Lidl , mada kapiram da je i jedno i drugo. :grin:

I jedno i drugo…

Elem u Vranju ako ikada dodje frka u Lidl-u, to će biti medjunarodni incident izmedju Albanaca i Makedonaca. Kod nas u Lidlu svih ima sem nas Srba :joy:

Nekako to vidim kao jednu vest i jedan snimak.
Jedno proizvodi ovo drugo.
Prvi sa Trivankom mi se GADI :face_vomiting:
Drugi je zalost!

Inače ajde da ne budemo tako mračni i pesimistični , evo i malo lepših vesti (a i lica i glasa). :slight_smile:

Jaoooo dušica podigla ona nogu, hoće li da digne nogu možda meni u krilo :face_with_hand_over_mouth:, možda ima malo sindrom nemirnih nogu takozvani NN sindrom, mada ubedjen sam da čim bi podigla noge meni u krilo NN sindrom bi joj nestao kao rukom odnešen (a može biti i da se malo opustila i raspištoljila jer je čula da ima simpatije i podršku na XBR forumu čije je postala maltene zaštitno lice). ; )

E da ljudi u skladu sa vremenom i modernim tokovima ja se od danas deklarišem kao gej žena koja voli bivše sekretarke mup-a malo grubljeg glasa, mislim da Diksi ima da odlepi kad vidi kakva sam prepička. :smiling_face:

Mislis madjara… :rofl:

@SlobeX

3 Likes