Online profile na gta V

Stigla konzola danas sa republike, sve u fulu, novi dash, ubacen gta play disk koji pokrenem i udje u igru i onda mi trazi da se ulogujem na online profil jer je igra saamo za online kad izaberem profil 1 koji je napravljen vec on me vrati opet na isti izbor kao da nista nisam uradio. Pregledao saam celu temu GTA V RGH kako instalirati i sam sam instalirao na staroj konzoli ali na ovoj novoj sto je stigla danas prvi put imam ovaj problem, i koliko vidim niko nije imao slican problem jer uglavnom ljudima nije raddila igra. Meni igra radi samo nece da se uloguje na profil zato sto trazi online profil.

Ja imam offline profil pa mi radi igra. Pogledaj u Dashlaunchu da li ti je ukljucen fakelive (Odes u file manager, nadjes dashalaunch folder, installer, kliknes A na default.xex).Ako ni to nece napravi novi profil pa pokusaj.

U hdd1 imam od foldera (Cache, Content, FSD, Games, Nand i CPU) i 2 fajla launch.ini i name.txt

Meni se cini da je ovde odradjena saamo pogresna putanja na multiplayer disk GTA V a ja na staroj konzoli sam furao xex meni i neam ideju kako da odredim putanje ovde, mislim mozda ja negde gresim al kapiram da momci sa republike koji su mi poslali konzol su odradili sve to da radi kako treba

Pogledaj da nije mozda u FSD folderu? Kako to neprofesionalni serviseri, a ne ubace nesto sto je potrebno za rad konzole.
Evo ti ga dl linka od dashlauncha: http://www.realmodscene.com/index.php?app=core&module=attach&section=attach&attach_id=681
I uputstvo, prosto je za instalaciju:

Uputstvo za instalaciju Dashlaunch:
Download link na početku tutorijala!

  1. Skinuti, otpakovati sav sadržaj u folder ‘‘Dashlaunch’’.
  2. Taj folder prekopirati na usb flešku koja je formatirana na fat32.
  3. Ubosti flešku u Xbox, i ući u XeXMenu.
  4. Prekopirati Dashlaunch folder direktno na HDD1. (HDD1/Dashlaunch)
  5. Ući u folder Dashlaunch/Installer, kliknuti na default.xex, i restartovati Xbox
  6. Ponovo uči u XeXMenu, pa Dashlaunch/Installer i pokrenuti default.xex.
  7. To je to, sada podesite željene opcije. !!Ne čačkati nepoznate opcije!!

EDIT: Ako mislis da su putanje, to jos prostije, evo ti ga tut za to: http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-podr�ka/3552-tutorijal-jtag-rgh-instalacija-igara-na-hdd-xbla-igre-dlc-evi-samo-za-jtag-rgh.html

Cek, da nesto ne pokvarim posto sve ostale igre rade sve je normalno, saamo kod GTA V trazi taj online profil i non stop ispada taj alert, nije problem mogu skinuti i prebaciti. Samo ja sam bio ubedjen da FSD ima veze sa DashLaunch. Znaci nista ne mogu pokvarim ako instaliram taj dashlaunch i prebacim? I ja na ovoj novoj konzoli nemam XEX meni posto ovo sad ide odma preko glavnog menija preko FSDA

Neces nista zeznuti, samo prati ono sto sam ti rekao iznad, prebaci, instaliraj, nadji fakelive, vidi da li je zeleno svetlo pored i to je to, nema nikakve komplikacije. Ja kad sam dobio RGH-ovanu konzolu imao sam i XeXMenu i DashLaunch, sad taj sto ti je ostavio samo fsd ne znam :slight_smile:

Buraz, namontirao saam, bilo je fakelive crveno namestio sam zeleno i ulogovao se na player 1 i radi gta V, zatvori temu i hvala ti mnogo buraz car si!

Nema na cemu :slight_smile:
DashLaunch dosta pomaze u radu konzole i funkcionisanja FSD-a, za neke stvari je cak i neophodan. Nemoj da brises.
Lock