Official Xbox Next Gen Wireless Headset, dostupno od 16. marta za 99$

Posle 2-3 dana bih se nadovezao sa još par stvari/ utisaka. Slušalice su i dalje udobne, ali se malo pitam kako će biti na leto u vrućinama, pošto se jastučići bas prilepe na glavu i ne propuštaju ni malo vazduha. Bilo bi dobro kada bi nam dali da menjamo jastučiće za neke druge sa drugim materijalom. Tehnički je to već moguće, jer se sadašnji lakoćom skidaju, tako da su možda to i planirali za budućnost.

Mikrofon na sebi ima lampicu, koja svetli kao reflektor kada se mutiraš, to malo bode oči ali nije strašno.

Kontrole su fenomenalne, nikada lakše promeniti jačinu zvuka ili podesiti odnos Party - Game zvuka. Ti “krugovi” sa strane su genijalni. Inspiracija uzeta od Surface Slušalica.

7 Likes

Video sam negde da se jacina te lampice na mikrofonu podesava u onoj aplikaciji od slusalica.

1 Like

E ako to može… baš ću proveriti večeras.

Edit: u pravu si! Ima da se smanji! :slightly_smiling_face:
Ako neko planira da uzme slušalice, mogu ovaj Headphone stand toplo da preporučim. Malo je skuplje i teže nabaviti, ali kontam isplati se. Stabilno stoji i sluške čvrsto stoje ne mrdaju.

3 Likes

I onda, @ph1beropt , posle nekoliko nedelja korišćenja, koji su utisci?

Hmmm, i dalje best-buy ako neko bas juri Wireless Heaset do 100$. Mikrofon je takodje ocenjen kao odlican od strane mojih saboraca u Partiju. :smiley:

Zvuk je onako, sto smo i pricali, ti od svih znas verovatno najbolje a za te pare neces doziveti orgazam Eustahijeve tube.

Sada je pitanje na koje nemam odgovor, da li je zvuk nesto bolji na Razer Kaira slusalicama, za nekih 50$ vise…

Sve u svemu i dalje nema greske sa slusalicama sve uzeto u obzir.

2 Likes

Najviše od svega mi se svidjaju krugovi oko celih slušalica za pojačavanje i chat.

3 Likes

E to bravo. Dobro si me podsetio. Isto jedan od aduta. Fino i lako se da podesti.

E baš sam htio pitati za usporedbu s kaira slušalicama jer su za istu cijenu momentalno. Inače, vlasnici xbox wireless headseta, ima li ikakvog kasnjenja zvuka kod vas?

Ne koristim ih vise, ali dok sam ih koristio nisam imao nikakvo kasnjenje zvuka. Tehnicki je sve savrseno funkcionisalo.

1 Like

vidim da je pozeljno uzeti za njih onaj Dolby, bas im poboljsava zvuk

1 Like

Nema kašnjna kod slušalica koje koriste wireless, ali ako ih vežeš preko Bluetooth-a da tu ima kašnjenja.

1 Like