Official Xbox Next Gen Wireless Headset, dostupno od 16. marta za 99$

Upravo. Meni muzika uvek lagano u pozadini dok igram MP. Must have.

1 Like

Za muziku bi bila genijalna stvar, nisam se toga setio, bas mi nedostaje tako nesto na PS4 dok igram uzasno stresnu vikend ligu da se relaksiram malo. :confused:

1 Like

Pa to moze i sada na obe konzole sa Spotify aplikacijom, ne trebaju vam slusalice. Spotify nastavi da ide u pozadini, pokrenes igru i ide muzika, ima i u opcijama tacno da odredis kojom jacinom hoces da se ta muzika preklapa sa igrom.

Meni je jedino Youtube kada nesto na vrzinu hocu da vidim a na telefonu mi je lakse, moram da skidam slusalice, ili stavljam na jedno uvo.

Za konzolase ova opcija bi bila top npr imas zvuk igre plus sa telefona kačiš discord za spiku.

1 Like

Da, ali nije to to. Plus ti treba pletplata da bi birao muziku koju ti želiš. Inače je random ako se ne varam.

Sve u svemu, mnooogo je šarmantnije koristiti sve to ako ti je povezano sa PC-em ili telefonom, tabletom.

Na kraju krajeva radi se o udobnosti korišćenja.

Da jeste komotnije je, ima slusalica koje to podrzavaju, recimo nedavno su izasle Razer Kaira pro, one imaju i aplikaciju za xbox sa raznim podesavanjima, mislim da i Arctis 9x imaju tu opciju sa simultanim zvukom, ali one ne rade na PlayStationu. Poenta i kod ovih novih Ms ali i recimo tih Razer sto mi od te opcije da imaju simultanu konekciju wireless i bluetooth, mnogo vise znaci da imaju opciju konekcije preko kabla iako su bezicne iz vise razloga a to nemaju ni ove Ms a ni Razer.

Ispratio sam i da sve bezicne slusalice na xboxu koje ne koriste neki dongl vec imaju sve ugradjeno u njih imaju prilicnih problema sa diskonekcijom, ms je rekao da je konekcija kontrolera kriva i on izaziva smetnje, ali mislim da neki update jos nije izašao, ne znam u kojoj ce meri to popraviti.

1 Like

E vidiš nisam znao da Razer to može, super stvar. Kaira i nije mislim mnogo skuplja, tu se kreće oko 120€ ako se ne varam.

Postoje Kaira i Kaira pro, gde samo pro model ima tu opciju, osnovne su oko 100 evra a pro mislim 150. Kostaju kao i Arctis 7x koje su mi po opcijama bolje, a i rade na PlayStationu.

Kakvi carevi :grin:

1 Like

Bukvalno treba gledati sve što objave sa četvoro očiju :eyes::eyes:

Kao što sam očekivao, headset je odličan, i best buy za Xbox u tom cenovnom rangu.

5 Likes

Odlična recenzija. Drago mi je da su ljudi zadovoljni i da za sada svuda nailazimo samo na preporuke za kupovinu ove spravice.

2 Likes
3 Likes

Stigle. Kvalitet izrade top, povezivanje lakoća, bukvalno kao Controller za par sekundi. Udobne. Zvuk… može da prodje, nije loše nimalo, odgovarajuće za ovaj cenovni rang. :+1:

10 Likes

Mogu li da se koriste za pc?

Da, sa Bluetooth-om.

Nemaju nijedan kabel?

Ima Usb-c ulaz, ali ne znam da li se tako može povezati na PC.

1 Like

Sve je to isto @ph1beropt rekao u par rečenica…

1 Like