Official Call of Duty®: Black Ops III Reveal Trailer i pc specs

Ja bas volim te spin-off CoD igre. Mislim u sustini nisu oni spin off,mali su kao alternative za last gen. Final Fronts odlican, bas cu da ga odigram opet ovih dana po ko zna koji put. Ocekivao i sam i ja slicnu situaciju sada za BO3, ali kzgleda da ce igra da bude ista kao na current gen, bez obzira sto nije port vec ga radi drugi studio. Ali rekose da ce biti nekih razlika, tipa 2 igraca u coop za razliku od 4 igraca na current gen i slicno.

Da, da, ima i taj Final Fronts koji je zapravo kec za tadasnji last-gen. Pazi, i Advanced Warfare je prosle godine radio drugi studio za X360 i PS3 (High Moon Studios). Mislim da je bilo u pitanju najobicnije portovanje, i da ce tako biti i ove godine, da bi se Treyarch koncentrisao na current-gen. Mislim, ove razlike koje su naveli su samo features-i, nista bitno, ne spominju neku alternativnu pricu i slicno. Ako se na kraju ispostavi da je prica alternativna, necu igrati.

Kako kec, World at War Final Fronts je isto petica i za ps2, samo drugaciji od regularnog wowa.

Sori, mislio sam na Finest Hour. Final Fronts jeste petica za PS2. :slight_smile: