Official Call of Duty®: Black Ops III Reveal Trailer i pc specs

Konacno :slight_smile:

https://youtu.be/58Pspqx0XGs

Aoo koja glupost majko mila.

Jos jedna u nizu futuristickih shootera. Aj’ i to da vidimo.

Minimum PC system requirements

Operating System: Windows 7 64-Bit / Windows 8 64-Bit / Windows 8.1 64-Bit
Processor: Intel® Core™ i3-530 @ 2.93 GHz / AMD Phenom™ II X4 810 @ 2.60 GHz
Memory: 6 GB RAM
Graphics: NVIDIA® GeForce® GTX 470 @ 1GB / ATI® Radeon™ HD 6970 @ 1GB
DirectX: Version 11
Network: Broadband Internet connection
Sound Card: DirectX Compatible

Koliko vidim jos uvijek se ne zna da li izlazi i za last gen.

Gledam ovo i smejem se.Ovo je COD Titanfall

Can’t wait! :smiley:

Voimjaocaisinaisvetogaduhaamin.

To su ti trejleri u fazonu ubace vrh pesmu i onda dobijes epilepsiju od prikazivanja “gejmpleja”, maksimum sekunda gejmpleja po kadru.

Eto koliko mi je zadnji Call of Duty bio zanimljiv da sam ga jedva igrao mesec dana…bacio pare…kad naprave nesto u fazonu prvog Call of Duty Black Ops 1 ili jos bolje WW2…e onda druga prica…ovo preskacem…

Ja bre dinar nisam dao na taj cod. Kec, 2, MW i WaW zasluzuju, ovo posle ma idi bre. Realno igrao sam MW ko bolestan na Ga(ng)reni u svoje vreme, imao zlatno skoro sve.

Sto je najjace imaju 3 verzije buducnosti bre. Ghosts pa Black Ops pa Advanced Warfare. U fazonu rodjaci sta radite to?

Ili su povezani serijali a da ja to ne znam…

Shvatice jednom da su isforsirali buducnost i da ce morati da mijenjaju nesto. E onda ce ili nazad u sadasnjost/proslost, ili ce da se sele na Mars i slicne planete. Ne bi me cudilo ni da se to desi. Mada opet bolje i to nego dronovi, cuda i ne znam ni ja sta.

prije nesto razmisljam, kakve su samo bile one misije u mw1, genijalno osmisljene sve redom, mw2 takodje dosta solidan, sve nakon toga mi je blah… Okej, BO1 je u neku ruku licio na nesto, Ghosts takodje podnosljiv, AW je cak ispao i sasvim dobar, ali BO2 i sada ovo, ne lici mi na CoD uopste. Titanfall bre klasicni.

Nisu povezani serijali nikako. Nego je prosto Activision retardiran, ali sta da se radi. Ja sam bas mislio da ce imati jedan CoD u buducnosti (AW), jedan u sadasnjosti/bliskoj buducnosti (Ghosts) i jedan u proslosti (ja sam mislio da ce to biti WaW, tj. konkretno WaW2 ove godine), ali ne, Activision misli da treba da ima CoD u JAKO dalekoj buducnosti.

Inace, Computerland imao neku rasprodaju, zamalo da se upecam, tipa za 700 dinara prodavali one stare CoD-ove u fizickom obliku. MW, WaW, MW2, i tako to.

Nesto sam mislio da ce sa novom generacijom doci i novi CoD, sa novim enginom prije svega, a malo osvjezenim receptom. Nazalost, od engina nema ni rijeci, a osvjezenje je doslo u vidu jetpack-a koji su na silu ugurali kad su vidjeli Titanfall. Trebali su kao WoW da izdaju Black Ops, pa onda svake godine da dodaju ekspanzije, a ne da prave “nove igre” koje su u principu samo reskinovani protivnici u drugoj faveli ili selu, i uvijek se, naravno, spasava svijet. Vrijeme je da malo prosire MP, dodaju vise igraca, ne znam ni sam. Ili je jednostavno mehanika na kojoj pociva CoD dozivjela svoj vrhunac, i vise nemaju gdje. Pokusali su sa vecim mapama, sa brzim kretanjem, mozda je vrijeme da njihov twich shooter koncept nestane na neko vrijeme.

Ako Halo ne iskoristi ovu rupu koja trenutno postoji (that’s what she said), onda ni za Halo vise nema nade.

Kolko sam cuo ubacili i trcanje po zidu. Vrv isto ko u Titanfall-u nekoliko koraka po zidu.

Neverovatno kako je taj Titanfall doneo neke inovacije, a opet su toliko fejlovali sa igrom, ne znam koliko li ljudi igra sad cak i sa dz season pass-om. Pre nekih 6 meseci mi neko rece da je u sred vikenda bilo jedva 1000 ljudi. S obzirom na kalibar igre, to je tuga.

I dalje se navise igraju Black Ops igre, one su najbolje ostarile.
Sto se tice CoD-a, ne znam sta novo mogu da predstave, izmuzli su svaki rat koji postoji ili koji moze postojati, ostalo je samo da se ide u buducnost. A to sto oni misle da je buducnost=jetpack, to je nesto drugo :slight_smile:

A Titanfall je posebna prica, i dalje ne znam zasto je igra tako slabo igrana. Meni licno nije odgovarao osjecaj dok upravljam titanom, dok mi se on foot combat bas svidjao (ali samo sa joypadom)

Prvi Black Ops je predivna da igra, često je upalim i odigram par partija na steamu, po meni najbolji CoD, bar što se tiče multiplayera, mada ni kampanja nije loša.

Black Ops 1 je poslednji COD da je valjao necemu , posle njega se ne zna koji je gori.

+1

+1

Black Ops sam najduze igrao od svih. Steta sto nisam imao original na Steamu pa se to igranje zavrsilo sa istekom golda. I dalje trazim svoj stari frag movie koji sam iz glupog razloga sklonio sa yt-a. Sedmorica mrtvih za tri sekunde, e :smiley: