Od 20. novembra na XBR sajtu i forumu neće postojati Gold member članstvo

Posle dužeg i više puta odlaganog razmatranja o funkciji i ulozi Gold Member-a na forumu, odlučili smo da od 20. novembra 2015. godine ukinemo ovaj nivo članstva. Svi članovi koji su trenutno Gold Member će biti vraćeni na redovne korisnike. Ovim želimo da smanjimo segregaciju na forumu i fokusiramo se više na diskusije a manje na funkcije i nivoe administracije.

Ovo je samo jedan od koraka u promenama koje slede na forumu i sajtu.

Sta ce biti sa chatom?

A taman sam se navuko na zuto, kad ono jopet zelembac :smiley:

Da vidite malo kako je meni, tri godine visim ovdje i dok su svi pa i njihove mame postali gold memberi, ja sam ostao zelenas bog te mazo. E nema vise zezanja, sad ste svi zelenasi!

Xbox republika got rekt Episode 3: reakcije Gold membera na ukidanje gold statusa- coming soon. Znaci gotovi ste, imamo temu, samo da je zacinimo.

Evo u znak podrske tebi, 20-og se vracam u zeleno i tamo ostajem do daljnjeg. I drugi ce vjerovatno :stuck_out_tongue:

+1 za temu, cekamo te :smiley:

Ionako je svakako dosta članova bilo gold iako jedva da sam ih vidjao na forumu tako da ono…

Ja sam da aktivniji članovi dobiju LIVE status :wink:

A da dobijamo cvetice sa laticama kao u obdanistu :smiley: Daj ne lozite se… Nije ni bitno. Samo je bitno da se ocuva clanstvo i privuce novo. A mislim da ce ovo biti odlicno za povecavanje broja novih clanova. Ovo GOLD dovodi do nekog prividnog elitizma. Jos jako davno sam govorio da se novim clanovima posveti posebna paznja da bi se zadrzali da se ne osete odbacenim.
Bitno je da se forum razvija i da se nesto desava stalno.

Novim clanovima itekako treba posvetiti paznju, medjutim ako par dana upratis, novim clanovima pomaze samo sacica ljudi, koji su vidi, igrom slucaja upravo ti GM-ovi. Ukidanje istih je pljuvanje u oko svim aktivnim clanovima, ne samo GM-ovima. A svi znamo zasto se ZAPRAVO ukida GM.

Da li smatram da je to bezveze ? Da
Da li ce me to spreciti da u Gears of War 4 MT okacim poneku vijest iako nemam igru niti konzolu ? Apsolutno ne :smiley:

Evo ja iskreno ne znam zasto se ukida GM status niti me briga. A stvarno mislim da je dobro da se ukine. Znacice za nove ljude. Psihologija je cudo, vecina ako oseti da se ne uklapa odmah u neko “drustvo” dize brzo ruke i ide dalje. Ne treba da se primeti da postoji neko uze ili sire “drustvo”
Slazem se da pomazu novajlijama ti GM clanovi. A sada ti meni reci da li oni pomazu tim ljudima zato sto su GM ili su GM zato sto pomazu??
Onaj ko zeli da pomogne ce pomagati i na dalje. Ne treba nam titula da bi nekome pomogli i dobro se druzili.
Stvarno ne znam zasto se ukida ali podrzavam. Ne zato sto drzim neciju stranu posto stvarno ne kapiram sta se desava.

Ja ovo Gold vise vidim kao neki podsticaj da se nastavi pomaganje drugim clanovima , lepo i ugledno ponasanje i kulturni postovi. A i da meni kao novom clanu je bio cilj da budem gold a ne da se ja nesto osecam "odbacenim " kome se svidi svidece se nema tu neke preterane filozofije.

Word…

Nemaju hleb? Pa nek jedu kolace!

A taman sam se navikao na ove svoje svilene papuchice, puder i periku…