Novoubačene igre na Xbox ne rade?

Jel moze neko da mi pomogne skoro svaka igrica koju skinem i pravilno ubacim u xbox nece da pokrene preko default.xex i ne ucitava se uopste u games folderu na fsd,probao sam da refreshujem pathove i nista ne radi i kad god pokrenem neku od prethodno ubacenih igara pise “The game couldnt start.Try downloading the game again”

I ako neko moze da napise ovde link od nekog novijeg fsd installera.

Meni jedino pada na pamet da povecas scan depth na…recimo 5. I ako su ti na externom hardu da probas da prekopiras na interni.
Mada mislim da ce ti Milan89 uskoro odgovoriti na ovo pitanje mnogo strucnije i jasnije od mene :grinning::smile:
Takodje zna da pomogne brisanje, ponovna instalacija fsd-a i odredjivanje game paths.

Jel znas mozda gde da skinem novi fsd posto na realmodscene pise valjda da je virus nesto ne znam?

Mislim da nema bolje i jasnije od ovoga:

Sto volim kada ljudi odrade moj posao… I jos si mu dao link, pa ti si moj heroj :smiley: Sada mirno mogu u penziju…

Aaaaa ne… Bice jos mnogo situacija kada cu ja biti level 8 ili 9, a onda ces ti lepo objasniti ljudima. Znam koliko uzivas u tome, ne zelim da ti kvarim taj dobar osecaj :smiley:

1 Like