Novi slim Xbox i kompatibilnost sa starim

Pre svega zanima me jel će moći novi slim Xbox da se flešuje kao stari? I da li će postojati kompatibilnost sa postojećim HDD-ovima sa starih konzola? Ako recimo neko bude želeo da kupi novu konzolu, a da sa stare sačuva save-ove i profile?

Takođe jel istina da na ovim novim slim konzolama neće morati da se radi x-clamp? Kolko sam skapirao mnogo bolje su odradili naleganje GPU-a, procesora i ploče i poboljšali hlađenje…

  1. Fles: Fles za slim jos ne postoji.
  2. Novi HDD-ovi: HDD-ovi su drugaciji, ali moze da se prebaci preko HDD-transfer Kita (mislim)
  3. Sejvovi: Sada mozes to preko flesa, ubacis u stari, pa ubacis u novi :smiley:
  4. Koliko znam samo ne prikazuje da ima RRoD, inace i dalje postoji sansa da dobije.
    I da, za 300 evra, [SIZE=1]malkice [SIZE=2]je tisi.[/SIZE][/SIZE]
  • Trenutno Slim ne moze da se flesuje i jos neko vreme ce biti tako.
  • Nece ali ce biti lako resenje za prebacivanje podataka.
  • X-CLAMP fix je i na Jasperu potpuno nepotreban no lepo zvuci kao navlakusa pa su ljudi mislili da je to bauk,a zapravo svako ko ume da zameni procesor na racunaru mogao da i da uradi x-clamp fix.
  • Slim ce biti verovatno na nivou jasper konzola posto se one ne kvare nece ni SLIM.

Da li Slim puno rezi kao ovaj moj? Moj nije rezao dok nisam stavio HDD …Otad se ori kuca kolko je bucno (mislim ne ori se toliko ali tisina u Alan Wakeu ,sve ono horror dok Xbox veselo bruuuji)

Ja imam Jasper Elite i prilično je tih. U početku sam imao problema sa bukom ali to je bilo nakon urađenog x-clamp fix-a (koji i nisam morao da radim al ajde - bio sam preplašen jer mi je ovo drugi xbox prvi je otišao u večna lovišta zbog RROD-a…). Ispalo da mi lik koji je to radio nešto nije valjda dobro namestio i posle toga sam mu vrnuo da mi sredi to i od tada do danas super radi… Doduše moje poređenje je sa kompom koji ima jaku grafičku ili sa starim xbox-om.

E pa lepo, nadam se da će i kod nas da stigne i to onaj model sa Kinektom i da će do tada već moći da se flešuje… :slight_smile:

evo ja uzimam elite za 2 tjedna pa me zanima jel glasan kad se igra instalira na hd?

Da li se isplati dati 50e ili koliko vec vise za xbox 250gb u odnosu na elite ???

jel znas da si sa clampom povecao rizik kvara na jasperu?

Potpuno tvoja odluka, ali morash paziti da na novi xbox josh nema mogucnosti fleshovanja…

Ne znam. Zbog čega?

Ne bi trebao, meni je dosta tiši kada igram sa HDD-a…

isplati se jer dobijaš i wifi, potpunu tišinu, manji strujni adapter, 5 x usb, sexy zvuk prilikom uključivanja konzole i masne otiske svojih drugara po glossy površini.

haha :rock:

Ove nedelje kupujem Xbox 360 slim u Austriji i imam pitanje koju igricu da uzmem za pocetak posto mi je to prvi xbox i gde da kupim hd av vga kabal?

nadam se da si upoznat s tim da do daljnjeg nema piraterije na slim xbox-u. VGA kabel uzmi tamo gde ces kupiti i xbox, ima 100%, a sto se tice igre, nit si nam napisao sta volis, nit nista. Evo od mene, posto uzimas pretpostavljam original, i oces da igras sto duze, ako volis RPG, uzmi Dragon Age: Origins. tu igru ces igrati jako dugo.

E to sam igro na PC-iju, a sto se tice igre mislio sam da uzmem fight night round 3 ili 4?I da da li je slika dobra na pc monitoru sa vga kablom??

ako hoces fight nigh uzmi cetvroku, ok je slika na monitoru

Akiris nisi mi odgovorio na pitanje? Rekao si da se na Jasper-u na kome je urađen x-clamp fix povećana mogućnost kvara? Tražio sam objašnjenje. Zbog čega?

P.S. E da i ako možeš da mi pojasniš na koju vrstu kvara tačno si mislio?

x-clamp fix je totalo nepotrebna glupost na jasper ploce jer samo povecavas pritisak srafovima na plocu :stuck_out_tongue: