Nove cene HBO Max paketa


2 Likes

Nadam se da cemo mi koji imamo HBO MAX preko operatera i dalje imati pristup servisu.

2 Likes

Sigurno ali ce paket da poskupi, jer ovo je bas skok cene

1 Like

Znači da očekujem poruku od SBBa kako mi povećavaju pretplatu na paket zbog HBO :sweat_smile:

Ne mora da znači da će biti poskupljenja, ovo su USA cene, a oni su i pre imali jače cene od nas za HBO Max, plus su imali Ad-Lite paket. Kod nas je dostupan samo jedan paket.

3 Likes

Pa s obzirom da to sto sad kosta 7e ce kostati 20, sigurno ce biti klepa

1 Like

Ovo je verovatno godina masovnih poskupljenja streaming servisa. Kad jedan veliki krene kao Netflix, ostali prate.

Zeznuo si i mene, ja placam samo 4 - Netflix, Amazon, Disney i Showtime. HBO u paketu ne znam kako ce izgledati.

Ja mislim da su i to cene za USA, za Evropu se još ništa ne zna, osim da će krenuti negde početkom 2024.

2 Likes

Vidim li reklamu na svojoj pretplati i rezoluciju gde dva pixela jure treći, samo im kažem zadržite kusur i alt+f4 odmah :joy: Cancel kao kuća. Nek se teraju baš. Ajde razumem neko poskupljenje od par dolara, najjače da plaćam 20 dolara za neki mediocore sadržaj i sušu koju nude u 4k. I ovako tamo ne gledam ništa osim Smallville i sada počeo Swamp Thing. (da pozavršavam ja to brzo :joy:)

1 Like

Bukvalno to. Ni ja više ne znam šta sve plaćam, a jedva stignem jednu pretplatu da ispratim. Za sada jedino Spotify što mi vredi svaku paru jer se ne skidam s aplikacije. :joy: Znači Max i Ubi+ idu samo kad je neki kvalitetan release. :joy:

2 Likes

Bude li tako mogu slobodno da mi ga izbace iz paketa istog trenutka. I ovako se nisam 5 puta ulogovao na isti od kad ga imam.

Ja sam podelio netflix sa ortakom, a on max sa mnom. Jos mi rekao u fazonu “hahahaha nema problema ionako placas netflix duplo vise, meni super”. Jedva cekam poskupljenje :joy:

Meni je HBO u paketu sa lokalnom streaming platformom, videćemo da li će uticati na cenu ili ne

Baš sam primetio to MAX ovih dana kada sam ispratio trejler za novu sezonu True Detective: Night Country.
Verovatno im je to jedan od glavnih aduta za novi brend.

Inače sada vidim da HBO kao i Apple TV+ pušta prve epizode serija besplatno.

Zar HBO Max nije postao Max?

Preko SBBa idalje otvara HBO Max sajt dok za samo Max kaze da nije dostupan u mom regionu?

Mislim da je MAX samo za US, kod nas i dalje HBO Max.

1 Like

Ma ja gasim sve. Zali para bacenih, i za HBO kanale i za ovo. Ni ne gledam a i kad trazim nista mi se ne gleda. Kanali su ocajni tek.

Vracam se “klosarskom” old school jeftinom nacinu, stremio. A plus imam placenu IPTV listu sa ogromnom bazom filmova i serija koja se update non stop. Sve radi ko blesavo.

Niko ni nas ne zali a cene idu samo gore.