Nokia Lumia 630 glasovna komanda

Pozdrav imam pitanje naime imam Nokiu lumia 630 jel mozda zna neko kako bi mogao da ukljucim glasovnu komandu da za vreme voznja kazem ima i telefon automastki nazove ili glasovno pretrazivanje nesto tako.

Za to ti treba personalni digitalni asistent po imenu Cortana koji ne moze da se skine i mislim da bi je dobio treba da promenis jezik na engleski i lokaciju u neku podrzanu zemlju npr US ili UK

Pozdrav ljudi da neotvaram novu temu da pitam danas sam odneo telefon u servis uzeo sam u tehnomaniji jos je u garanciji,stalno je radio Update e ovi mi kazu da su pokusali becup I nista nisu uspeli da urade nesposobni,jel mozda znate nekog ili neko ko moze da mi vrati podatke na telefon ili da trazim zamenu jer sam nezadovoljan korisnik telefona.

Bez uvrede, ali ja da sam taj telefon, ja bi bio nezadovoljan korisnikom. Postavio si vec dve ili tri teme sa bezbroj pitanja oko svog telefona, nemoguce da je bas sve do te famozne masine.

Čekaj zar nisi skidao neki w10 preview ili šta već? Usrao si sistem onda, ko zna šta si radio.

Ne mozes da radis neke stvari oko kojih nisi siguran, ovo samo navodim nako primer: pre nego sto sam prvi put dizao sistem na racunaru pogledao sam bar 5-6 tutorijala na netu i takodje pogledao po forumima jos jednom opet, i tek onda instalirao windows na kompjuteru i to bez ikakve greske.Preporucujem i tebi isto,pre nego sto se odlucis nesto da uradis, prvo lepo pročitaj na internetu detaljno kako se to sve radi pa onda uradi,a ne to na brzinu nesto smlatis i onda nama ovde kukas kako u tehnomaniji nece da ti pomognu a ti cackao fabricki sistem telefona i verovatno ga brickovao…