No Rest For The Wicked World Premiere Trailer at The Game Awards 2023

5 Likes

Kakva grafika :scream:. Moon su stvarno od Ori na ovamo izučili zanat.

1 Like

Ovo izgleda baš kul

Samo da nije metroidvanija ili roguelite, ali dizajn je savrsen.

Ovo bas bas dobro izgleda. Izasao novi video za combat.

2 Likes

prelepo

1 Like

Krenuo i igra je fenomenalna. Ima bas dosta souls mehanika, ali nije toliko teska rekao bih. Opusteno goty kandidat za generalnu publiku kada izadje u full release.

2 Likes

Ja, kad pročitam “souls” u postu:

7 Likes

Jako dobro izgleda i sasvim solidno radi čak i na mom krš kompu, ako imam vremena igraću kasnije

Ne pomera se ni meni pisa na pomen souls (ili rogue), ali ovde su samo pojedine mehanike takve (koliko vidim tek sam poceo). Borba jako podseca, ima “bonfire” mehanika i kada se umre, vrati se na isti. Ali velika razlika je sto se nista ne gubi, i cak su protivnici svi mrtvi koje sam prethodno poubijao. Trenutno mi bas nije najjasnije koja mi je kazna ako zaginem.

Inace ako neko ne zna, igra je od kreatora Ori igara, shodno tome izgleda predivno. Vidim ima mehanika svakakvim pozajmljenih iz drugih igara, i smuckano u neki sopstveni zanr. Animacije su predivne u borbi, nekako deluje bas organski, sto bi rekli, vidim vec da ce biti zaraza. Igra bas forsira istrazivanje, sto mi se svidja.




4 Likes

A cekaj jel ovo uopste izaslo, ima l’ narodna verzija, neki i dalje early release? Nema nigde spomena na metacriticu… Jel ima samo PC, konzole kako stoje, gamepass? :sweat_smile:

Ako je stvarno ovako souls-lite (izmisio sam novi retardirani izraz) onda moze da posluzi kao jedan relaksirajuci hack and slash.

Juce izaslo samo na Steam, u obliku early accessa. Ima jos dosta da rade na igri, ali su konzolne verzije na roadmapu.

1 Like

Na konzole izlazi kad izađe iz early access-a. Tako su rekli.

2 Likes

Izem im te retardirane early fore. Jel izaslo ili nije.

2 Likes

Mislim da je ovo idalje early access.
Svakako vrlo iritantna stvar, izbace polu-broken igru da je mi play-testujemo (a ni reviews nisu nesto tako dobri).

Baldurs Gate III je bio par godina u early accessu pa je ispao remek delo. Bolje da ljudi probaju i developeri vide gde škripi nakon čega krajnji produkt bude dobar. Uvek možeš sačekati v1.0 kad izadje.

Dosta ljudi koje poznajem je radilo na tom istom Baldurs Gate-u III i upoznat sam sa odredjenim “poteskocama” koje su imali, a kompanija nema uvek dovoljno sredstava da plati ‘play-testere’… tako da it’s all good

Samo, licno, nisam pristalica early access-a. Pay me and i’ll maybe do it lol

2 Likes

Kontam šta hoćeš da kažeš. I Moon Studios je mala ekipa, bolje da isprobaju na većrm uzorku nego da ih tamo neki smoreni recezent u IGN spuca sa nižom ocenom jer mu se mač dva puta za redom slomio ili zbog žbuna nije dobro video key item pa se quest odužio. Lupam sada, ali gomila sitnica koje se uzimaju zdravo za gotovo mogu da se pretvore u ozbiljne propuste.

3 Likes

Ma uzasan je to model, Baldurs gate je vise izuzetak… Star khm Citizen…

Fortnite je više vremena bio u EA nego što je u komercijalnom obliku, PUBG podosta isto. Palworld trenutno razbija a još je u EA. Milion uspešnih primera.

Ne moraš da igraš EA igre dok ne dodju do 1.0 verzije.