Nintendo Switch

Moguce da cu kupiti day 1, ili cu ipak sacekati opise…Videcemo

Neces valjda. :slight_smile:

Ovo mi je bas za male devojcice nekako.

1 Like

I ja baš gledam šta je ovo :joy: Deluje mi kao da je breskvici dosadno dok Mario radi svaki dan pa ajde i ona da otvori nešto na Mariov račun da se ne smara kući. Kao sve moderne žene na Novom Beogradu i sl. :joy:

Kao izrazit fan 3d platforminga, kada vidim da tako nesto izlazii iz Nintenda onda je to must have naslov. Nanjusio sam da ce ovo biti super fan igra i sto se mene tiče dileme nema.

Ako ima vise platforme nego mini igara, onda count me in, ali deluje bas kao zezalica za malu decu.

sta znaci to zezalica za malu decu? U pitanju je action-adventure igra. Po toj logici mozemo svaku igru na Switchu da karakterisemo kao “zezalica za decu”. Kako god Nintendo je imao cak dve od 6 igara koje su usle u konkurenciju za goty. Jednostavno su majstori!

Gospoda

1 Like

Sledeca stvar koju nabavljam :grin:

2 Likes

Ovi xbox i ps ginu za konzumente a nintendo skida kajmak

4 Likes

Koliko samo mrzim kada igra trazi novi update fw-a.

Pokusao da instaliram novi Mario vs Donkey Kong, trazi 17.0.1

Pola sata sam se preznojavao, kao i svaki put, juri novi custom FW, Atmosphere, sigpatcheve, bice dobro ako nisam navukao neki virus na desktop. Naravno u nekom trenutku sam, nepogresivo, uspeo i da brikujem Switch.

Na kraju jedva sve proradilo. Svaki put isti stres. Pola 12 nocu idealan trenutak za ovo jer mi se priigrao Mario vs Donkey Kong.

Ali vazno je da radi.

1 Like

Planiram da kupim Nintendo Switch, lite verziju, mislim da mi je ona sasvim dovoljna. Kući posedujem xbox i gaming pc, ovaj Nintendo bi koristio za gledanje filmova dok sam na poslu ili igranje nekih igrica dok sam na putu i slično…
Gde mi predlažete da kupujem igre, da li može online?(gamivo, video sam da ima nekih popusta za nintendo)
Ima li neka jeftinija opcija, kp ili game share? Ako može neko ko se bolje razume da mi objasni. Znam da lite nema neku bateriju i perfomanse ali spreman sam na kompromis da za te pare dobijem handheld uredjaj za igre i za ostali sadrzaj

1 Like

Neces moci da gledas filmove na nintendu, ili ja nisam upucen

Nema veze, nek stavimo filmove po strani, kakva je kupovina nintendo switch lite? Gde naći igre, da li da je modujem pa da skidam igrice, vidim da ima i ta opcija…

Disney Epic Mickey: Rebrushed izlazi 2024. U pitanju je remake Wii igre. :+1:

2 Likes
1 Like

Choda je kupujemo? Ja imam spreman apdejtovan Switch, ti 60e :sweat_smile:

1 Like

Jurim brata Ištvana da mi nabavi kertridz. 60 evra naravno

Kertridz :sweat_smile:

2 Likes

Ovo deluje zabavno ko voli 3d platformere