Nintendo E3 2018

@Oblakoder napokon i ti Fortnite da dobijes :smiley:
3rd party podrska im ne sve bolja i bolja…jos neki GTA da ubace i milina

1 Like


Eno ga oblačić na E3 :joy:

1 Like

Nece me biti neko vreme :joy:

1 Like

Kad je po našem vremenu?

18:00 Zavrsilo se odavno

1 Like

Još drzim da je tamo kasnije…

Bolje sto nisi gledao…Veruj mi lakse bih podneo da mi je neko nalupao samare nego sto su prikazali takvu E3 konferenciju, tj E3 direct :slight_smile:

Ajmo sad realno, jeli neko stvarno ocekivao da ce im konferencija biti ista bolja?
Jedini razlog zasto nisu propali jeste ogroman broj fanbase i nostalgicara. Nista drugo.
Veliki sam fan Pokemona, ali ovo prikazati na najnovijoj njihovoj konzoli? Ma daj stvarno.

@Oblakoder jel 30fps locked fortnite ili?

Dobro, ja sam prvi za to da se prica objektivno i ovo jeste kriminalna e3 konferencija, iako se fanovi Smasha i Fire Emblema nece sloziti sa tom konstatacijom, ali nemoj zaboraviti da Nintendo ima svoj Direct koji organizuje vise puta godisnje i na njemu najavljuju ekskluzive kao sto su Bayonetty 3 itd. Nije sve tako crno jer stize po mojoj proceni jako dobar Mario Tennis Aces, a malo kasnije Yoshi, Octopath Traveler, Super Smash Bros, Captain Toad i jos neke zanimljive igre, sto ekskluzive sto multiplatform. Metroid Prime 4, Pokemon rpg i Bayonetta 3 iako nece skoro to su velike Nintendo ekskluzive koje ce svakako odrzati brutalan tempo prodaje Switcha. O ukusima ne vredi raspravljati i nije kao da nema sta da se igra na Switchu. Videcemo sta ce se desavati u narednom periodu :slight_smile:

@Marko96 Javljam kakva je situacija sa Fortniteom :smiley:

Po komentarima 30; https://gamefaqs.gamespot.com/boards/189706-nintendo-switch/76703298
Naravno to se i ocekivalo za ovako slabu konzolu, aj ne zezajte da je neko mislio da ce biti 60 fps, fini detalji i 1080p.
Realna cena switcha je 180-200e. Vise ne.
Sad se nov PS4 moze nac za 250e, a te dve konzole se ne mogu porediti.

Sad sam proverio radi u zakucanih 60fps i izgleda skoro kao na PC-u. Jbg realna cena PS Vite je bila 100 eura pa ju je Sony uredno prodavao za koliko, zaboravih launch cenu? Ne treba mesati cene dve razlicite vrste hardvera :slight_smile:

Jel si ti siguran da je 60? Jel si video nekad 60 :joy::joy:

Marko96 to 96 verovatno predstavlja tvoje godiste pa onda imam razumevanja za takvo ponasanje :grin:
Nisam nikad video 60 fps, to ste samo vi kidovi videli, pa cu morati doci kod tebe da mi pokazes na tvom 34 inca ips 240hz monitoru :grin:

A koje si ti godište, baš me zanima?

Zasto te to zanima :grin:
Jbg mozda se i ja nekad ponasam kao kid ali sta cu moram da se prilagodim danasnjim forumima gde ti postavlaju pitanja da li si video nekad 60fps :grin:

Pa kažeš njemu klinac, a nekako ne verujem da si puno stariji…A i igraš switch :joy:

Po onome sto vidim na youtube ne izgleda ni kao stabilnih 30 a ne 60

Na Yutubo? Jel ti mene zajebas da si tamo gledao? Pa nije ni cudo sto ti se pricinjava :grin:

Sledeci put pitaj mene nemoj da ides na Yutubo

Aj laku noc :grin: