Nintedno ds lite hack?

Ne znam da li postoji vec ova tema,ali na forumu je nisam pronasao u searchu.Posto imam jedan nintendo ds lite,zanima me da li i kako mogu da ga hakujem da citam igrice sa kartice.Gledao sam nesto na netu ali bas i ne kontam.Video sam neku R4 karticu koja sluzi kao hack.Da li je moguce odraditi nesto slicno i bez nje…? Hvala :tap:

Moraš imati linker to je ona kartica što ti spominješ i imaš ih raznih…Najbolja je acekard 2i kartica jer imaš najbolju podršku za novije igre.Ne postoji nikakav drugačiji način jer i ja imam nintendo ds i linker taj r4 i nije nešto posebno ali je naj jeftiniji

Koliko moze da kosta ta kartica koju ti spominjes i da li cu moci da koristim neke internet browsere i slicno…video sam neka najnovija r4 verzija 1.4.1 kosta 2500 dinara.

Slobodno uzmi i r4,najgore sto se moze desiti je da cekas mozda par nedelja da igra koja ne radi u momentu kada je izasla bude patchovana, te igra ne rade ni na Acekard tako da svejedno cekas na patch.:drunk:

Da ali ta verzija r4 1.4.1 koju on spominje nije original nego klon i ja imam i baš se mučim da nateram novije naslove da rade,tako da…A što se tiče acekarda 2i svi hvale i nema klonova i radi i na dsi konzoli i podržava sdhc memoriske.A što se tiče internet browser-a za to ćeš morati imati slot 2 linker jer opera to traži da bi radila.
Obadva linkera odrađuju posao mada ćeš taj klon platiti koliko i original acekard

Zanima me samo da li bilo koji internet browser moze da radi samo sa tom hack karticom,da mi ne treba taj slot 2 ili sta vec.Posto se ne razumem bas u ovu konzolu,kada je ugasen i kada ga stavim da se puni,lampica mi svetli narandzasto,a na punjacu je crveno,posto imam onaj sa usb nastavkom.Ne znam da li to znaci da se puni,jer kada ga upalim pise mi gore da je baterija puna,a levo od toga neki mali kvadratic podeljen na pola i donja strana obojena u narandzasto :smiley: Inace kada ga skinem sa punjaca,lampica na punjacu je zelena.

Jedino opera može ali moraš imati i slot 2 linker…Da puni se kada je narandžasto sija na konzoli

A koliko kosta taj linker ?

Neznam koliko košta a i ovdje ih je teško nabaviti a ako ti toliko treba browser uzmi original operu…Nadam se da si shvatio da ti treba i r4 i slot 2 linker zajedno za operu

Da kontam…kada vidim koliko mi para treba za sve to bolje mi je da uzmem psp :slight_smile: Trenutno trazim jedan,inace ovaj ds nisam ni puno platio,50e.

Ako si hteo internet pretrazivac trebao si da uzmes DSi ,a uz R4 ti treba i micro sd (ili za bilo koji drugi linker) znaci to ti je jos plus koji dinar na cenu linkera…

50e je bagatela ja sam moj stari ds phat prodao za 40e prije par dana

Jedina mana ovom mom nintendu je sto ne sme da se pomera dok se puni,gubi kontakt negde,zato je i toliko kostao ali to nije nikakav problem kada sve ostalo radi :slight_smile: Verovatno cu da probam da ga prodam za iste pare,postavicu oglas kasnije,pa mozda se neko javi,ako ne nabavicu do tada neku od hack kartica :stuck_out_tongue: Inace bas mi se svidja super mario bross i sto moze nes emulator i svi oni nastavci mario world i slicno.

Moze i SNES emulator :emoticon-0100-smile
Probaj The Legend of Zelda: Phantom Hourglass po meni ubedljivo najaca igra za DS

E ovako,nabavio sam r4 karticu sa onim usb citacem za micro sd za 1300 dinara.Video sam da druge isto mnogo kostaju ali i ova super radi.Skinuo sam par igrica,pustio muziku i sve je ok,ali sada mi treba neki dobar sajt gde mogu da skidam sve igrice i aplikacije.Hvala :slight_smile:

Mislim da imas sve romove na pspiso…

Hvala, samo jos jedno pitanje.Igrao sam neki super mario bross i presao par nivoa ali mi nije sacuvalo na profil,dok u drugin igrama hoce…jer to mozda do rom-a,kartice ili mora u igri da se sacuva…

Moraš ti da sačuvaš igru u mario brosu a što se tiče romova imaš sajt ndsr.net i da se naigraš na ds-u :cool: