Next generation of consoles

E, pa to je baš lepo :grin:

Pa nisam ni sumnjao da je nabavio par komada :joy::joy::joy:

SSD ce biti daleko napredniji od trenutno dostupnih za PC. Mislim da cemo dobiti prave zveri i da ce kostati oko 500$ najmanje. Obe konzole ce omoguciti BC sa prethodnom generacijom, njihova vrednost na startu nove generacije je samim tim daleko veca.

2 Likes

Još kad bi ostavili prostor da se ubaci još 2,3 takva možda bi bilo dovoljno memorije;) Jedva čekam next gen konzole

PS4 :smile:

I tebi skuplja prasinu :neutral_face:

Tj sprecava prasinu da udje u komp :smiley:

1 Like

Cega se pametan stidi, Oblakoder se ponosi… :thinking:

3 Likes

Ne znam kako bih drugacije objasnio ovakav polozaj PS4 Pro konzole :slight_smile:

Pa filter za prašinu.Tj malo skuplji

Ja bih recimo kupio obican PS4 ali kod Djoke ocigledno nema kompromisa :grin:

E jes, sad sam se setio i gazdaricinog poklona.

Obican PS4 ne bi imao smisla jer se verovatno igra na 4K monitoru a na toj distanci se rezolucija primeti.

1 Like

Ma nisam mislio u tom kontekstu. Znam ja ti se vec sad 8K vrzma po glavi :grin:

Mislio sam ako ti sluzi za zastitu kompa od prasine bolje da si obican PS4 kupio :grin:

Bolje usuisava prašinu pro

Malo priče o 8K. I sve to lepo zvuči, ali neće to skoro za nas, tako da sledeća generacija nema potrebe da se fokusiraju na te gluposti. Ali opet, super zvuči :smiley:

PS5 GPU Will Be Based on a New RDNA AMD Architecture Replacing GCN

1 Like

Ima smisla za svaki GaaS naslov da se samo malo “prepravi” za sledeću generaciju i sve ok. Ovako će i Fortnite, PUBG, APEX, Overwatch i slične igre.

1 Like

Na E3 i posle toga će se stvoriti lista naslova+videćemo do izlaska konzola koliko će naslova biti na toj listi… Ali i koliko će poboljšati igre u poređenju sa X-om i pro-om. Mada nekako sumnjam da će predhodne BF, cod, assassin’s Creed… igara u opšte dobiti bilo kakva poboljšanja…

Sta ce im poboljsanja kad ih stancaju svake godine.

2 Likes

Zato što nih ja opet igrao BF4 :smiley:

Sljedeci bf ce vrv bit neki moderni, “nastavak” na 4 , mada je meni i bfv full, sljedece tek godine izlazi sljedeci bf bese( ove treba star wars)?

I da izađe BF6 sledeće godine, sumnjam da će biti za igranje pre 2021 godine :smiley: Nekako nemam poverenja u to da će uspeti da naprave bf kako treba u skorije vreme :smiley: