New Xbox360 Slim 250gb rgh i par pitanja

Pozdrav ekipi sa xboxrepublike!Pre par dana mi je stigao pomenuti model konzole i naravno sve pohvale ko god da je odradio od vas svaka mu cast!
Jeste da sam nov u celoj prici ali sam ukapirao kako da ubacujem xbla,dlc i xbox360 igre na hdd konzole.
medjutim zanimamaju me sledece stvari
1.Avatar mi je zasivljen kako to da odradim da bude ok tj kako treba
2.Izgleda da mi je dostupna novija verzija freestyledash-a za download tj prijavljuje mi da imam 2 new updates pa me interesuje dali da prihvatim te update(podesavanja ostaju po starom ili se vracaju na neka default???)
3.Dali smem da se prijavim na xbox live servis tj da odradim logovanje cisto radi gamer card-a i trofeja dakle znam da nemogu da igram nista online sa ovako modifikovanom konzolom
A evo nekih podataka kako bi mi dali odgovore na ova pitanja
moja trenutna verzija freestyledasha je 2.2 Rev725 sa nekim default skinom
nudi mi update na 2.2 r1072 i Freestyle Plugin Update na verziju 2.2 r1072
Dakle dali da odradim update ili ne (a da negubim podesavanja trenutnog?)
Kada idem u Xbox originalni dashboard tamo mi u system Info-u pise da imam Dashboard 2.0.15574.0
E sad nadam se da su ovo informacije koje su vam potrebne kako bi mi pomogli oko ovih par problema.
Unapred hvala i naravno ako se setim jos necega nadam se da nije frka da vas pitam u ovom threadu?
Evo i par slika




  1. u jtag podrska imas STICKY temu koje sa bas zove AKO VAM JE ZASIVLJEN AVATAR… procitaj pa primeni
  2. odradi update za FSD slobodno
  3. LIVE ne postoji na RGH konzoli, nikako

Ok uradio sam update za freestyledash sve ok,medjutim nisam uspeo nista da uradim po pitanju zasivljenog avatara…pratio sam tutorijal tj formatirao sam flash na fat32 prebacio folder $$ystemupdate na root,izasao iz freestyledash-a u MS dash,stavio usb u konzolu i nista…
kazi mi el treba da idem u neki meni?
Mozda selektujem nesto???
Takodje me nervira sto kada sam u freestyledashu nemogu da namestim weather opciju jer koji god grad u Srbiji da stavim nedesava se nista…

Fajl ne treba da se zove $$ystemupdate, nego $systemupdate

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Preimenovao sam folder bas kako si mi ti napisao i nista opet…

Milane ne daj pogresne informacije!!!

Treba da se zove $$ystemupdate ovo je rgh jedino tako na njemu radi, moras da skines file sa ms sajta valjda je www.xbox.com/system-update-usb ako nije dacu ti kasnije tacan link pisem napamet jer ako si skinuo iz teme tamo lepo pise da je taj file tamo za 14719 a ti si rekao da imas 15574. Update radis iz MS dasha.
Weather radi selektuj sve pa imas u settings ipciju display weather on startupbiki stisni valjda start ili back dok si u fsd iskocice weather widget

Sent from my Samsung Galaxy S2 using Tapatalk 2

i naravno FAT32 USB, ako ti je NTFS, konzola ga ne vidi

btw od skora ni meni weather ne radi. uopste, ne mogu da nadjem grad, mislim selektovan mi je NS, od pre ali nista, a do pre neki dan je radio i sad je N/A. and dont give me crap like , jel ti radi net :slight_smile:

od kako je izasao onaj novi update za fsd izgleda da neke stvari ne rade kako treba, nije samo to, oni taman rese jedan bug a donesu 2-3 ovo za weather se desavalo i pre isto tako

Evo upravo skidam fajl sa linka koji si mi dao pa javljam sta sam uradio!

Sve ok rade avatari ali vremenska prognoza prc…

e pa prognoza prc, jer ili je bug ili nisi vezao net :smiley: heheh proveri ti to lepo, jer ako skida covere onda ima net i onda je bug u samom fsd-u, desava se da neke gradove i ne vidi, kucaj belgrade, serbia pa vidi ako ima onda radi a nema sve gradove, mozda su promenili provajdera za vreme stalno to rade

E sad ko da ces na xbox da gledas vremensku prognozu…
Bitno da si resio avatere jer bez njih neke arkade ne mogu da se igraju, isto potrebni su za kinect…
Dopuna:
Stvarno da nisi kabal slucajno zavoravio :slight_smile:

From IP4

da da cudno mi je sam bas prekjuce stelovao jednu konzolu na novi sad, serbia i radila je prognoza zadnji fsd 1072…

jel mi verujes da se dosta orijentisem po toj prognozi? :smiley:

Moja greska.

Sent from my GT-I9001 using Tapatalk 2

Druze da sam zaboravio da ukljucim tj spojim box sa netom kako bi mogao da update-ujem FSD?:rolleyes:
Skida mi i covere:rock:
Ali *****a vremenska prognoza mi neradi :headbang::headbang::headbang:a zbog nje sam i kupio *****i xbox jer prosto moram da znam kakvo ce vreme biti sutra:rain::swear::rain::D:D:D:D:D:D:D

Hvala momci za sada moze lock ovog threada a sa masazom vasih sivih stanica nastavljam cim se setim necega jos sto me muci a vezano je za xbox…i vremensku prognozu:rock::rock::rock:

cim imas odakle da pises ovaj text na forumu imas i odakle da vidis vremensku prognozu, sta da je nema u FSD, ti jadan ne bi znao kako da se obuces hehehhehehe :stuck_out_tongue:

hehehe bez vremenske prognoze na XBOX nista,
Ma kakvi xbox mislim da je PC bolje sto se tice citanja prognoze :smiley: