New Winamp

2 Likes

Mhm važi, kul. Mada nije winamp bez ovoga.

3 Likes

Zasto izgleda kao Deezer/Spotify :thinking: :face_with_raised_eyebrow: Nisu imali ideju za neki drugi dizajn?

1 Like

Ljudi vole poznate stvari.
Ma da meni se ne svidja dizajn ni jedne aplikacije. Super je za sedenje. U kolima je uzasn. Malo, sitno, nepregledno, uzas.

1 Like

Bolji je od Dezzera svakako. Ali nekako bih voleo da ima neke velike ikonice da mogu lakse da biram.

Ee sada vidim ti mislis na multimediji u kolima.
Jok, ja to nemam. Nego sa telefona pustam a tel je povezan sa kolima kada udjem.

2 Likes

Spotify ima car mode. Onda su ilonice i kontrole vece. Probaj to da ukljucis. Inace meni isto je super spotify app preko carplay-a, nista vise ne treba tu

1 Like

E vidis tu je moja greska onda. Ja sam probao samo ovako probnu verziju. Nisam u kolima ni probao. A Dezzee koji imam dzabe koristim on nema taj mod za kola.

Car mode

Carplay

2 Likes

E to! To je super, nisam ni znao. Jedino deezer to nema.
Jos kako je glupi ios prebacio sve informacije u donji deo ekrana kada je zakljucan jos je teze koristiti u kolima.

1 Like

Car mode automatski prebacuje kad spojis telefon sa kolima, a carplay, jebuga ako imas podrsku u multimediji u kolima, ne treba ti nista vise. I sad da kupujem kola, jel ima carplay/android auto? Ima. Nista drugo ti ne treba. Spotify, google maps/waze/sta vec i kraj price. Ko danas koristi offline navigaciju anyways. Doduse, noviji automobili vec imaju wifi u sebi, tetherujes net i imas online navigaciju. Ali sam stava da carplay/android auto je sve sto ti treba u kolima.

Btw reko ajde spojicu telefon sa kolima da screenshotujem kako izgleda car mode, on odmah uhvati dva screenshota :joy:

2 Likes

Ma meni je mator auto. Nema to. Samo preko bluetooth povezan sa multimediom. Kao na AUX i to je to.