New Refer A Friend opcija na xbox live rewards-u

E pa ovako sa obzirom da verovatno svi znate sta je xbox live rewards necu vas gusiti sa tim.Refer a friend je opcija na rewards-u koja i nije toliko nova medjutim ja sam dosao na jednu ideju koja moze da bude dosta produktivna.Da biste koristili ovu opciju morate imati gold membership na xbox live-u i sve sto treba da uradite je da nekoga sa vase friend liste koji trenutno ima silver referujete i kada ta osoba uplati gold i on i vi dobijete 100 MS poena.Tako mozete da uradite sa maksimalno 5 osoba sto znaci za vas ukupno 500 MS poena sto i nije za bacanje :happy.
E sad ovde mogu ljudi koji trenutno imaju silver i koji nameravaju da uplate gold u skorije vreme (bilo bi glupo da ostavljaju oni koji ce na primer da uplate za 3 meseca nego nesto uskoro) napisu njihov gamer tag i za koliko otprilike uplacuju pa to posle moze da se edituje da znamo ko je vec uplatio a ko je ostao.
Jedino sto ne znam je da li jednu osobu moze da referuje vise ljudi ali to cemo valjda ovde saznati.

Mozemo da pocnemo od mene jer ja trenutno imam silver a uplaticu ga za max 2 nedelje.

Gamer tag:Gospodin Covek

Probao sam ovo, mislim pokusao, ali je samo za US, osim ako nisu nesto promenili. I da, Live mora da se uzme preko xboxa kreditnom karticom, pre paid kartice se ne vaze.

Jesi siguran nigde nisam video da pise da je samo za us i da mora gold preko xboxa?

Rewards program radi i za nas, ja već dobio 220 poena.

Rewards radi, i ja sam dobio preko 300 poena, ali refer-a-friend ne radi, bar meni nije radio.

Evo ja sam sada sam sebe referovao preko nekog drugog profila i stigao mi je mail da trebam da uplatim gold u naredne 2 nedelje…nije mi nigde rekao da je samo za us i na koji nacin moram da uplatim.

@nikola mozda se tebi nesto istripovalo znam ja par ljudi kojima pise da su dobili preko 200 poena a jos im nista nisu dali ja sam do sada uzeo 240 do duse sve je to bilo na nekim drugim stvarima a ne na ovom refer a frend u svakom slucaju cemo vidimo da li radi ili ne

Kako si uspeo da pokupish poene ?

Ja imam skoro 500 ali nisam uspeo da ih prebacim :S

Ovo kad sam napisao da znam par likova koji su dobili preko 200 a jos im nisu nista prebacili mislio sam izmedju ostalih i na tebe XD…ne znam…nista ja tu nisam radio oni su mi sami poslali,probaj da im posaljes mail mozda se nesto ubagovalo

@wooble probaj i ti da me referujes da znam da li moze vise ljudi jean profil

Ja sam dobio 220 poena, dok je 20 na “pending”. Kad god imas 100 ili vise poena na pending-u ti oni do sledeceg 15. u mesecu daju.

Meni su sve prebacili na profil, samo 40 stoji na pending.

@Gospodin cho’ek bicu posle online pa cu probati i jedno i drugo, no woriez :slight_smile: