NEW PRODUCT - XODE: The next generation of ODE design - Projekat je OTKAZAN

Pre par meseci pojavile su se slike novog Xecuter proizvoda, i spekulisali smo da je u pitanju Opticki emulator za non-RGH konzole, e pa bili smo u pravu :slight_smile:
Ima mogucnost ubacivanja 2.5 inca hdd kao i 3.5 inca hdd, s tim sto kod 3.5 inca hdd-a permanentno resenje, nema vadjenja hard diska napolje, radi najverovatnije na principu da se loaduju ISO fajlovi i ucitava kao da je ubacena igra u drive, sve se izgleda radi preko WEB GUI-a, mozda i gresim, ali tako pricaju da radi… jos informacija cim ih TX objavi

It’s been a quiet few months regarding development on anything new and we’ve had this under our hats for a while. We always said we’d never do an ODE product but felt we could make something better than what is currently available.

Presenting XODE: The next generation of ODE design.

Supports Phat and Slim with both 2.5" and 3.5" HDD footprints. We have also added support for an optional wifi dongle so you can navigate and load games from a web interface on your Computer or Smartphone

As you can see we’ve taken a completely different approach to this by designing a complete replacement for the DVD drive that has everything you need built in. As you can see the 2.5" designs are all hot swappable

We are interested in as much feedback as possible - including any issues you have with other 360 ODE products that you would like to see addressed with the XODE.

[SIZE=5]XODE PHAT 2.5" HDD[/SIZE]

[SIZE=5]XODE PHAT 3.5" HDD[/SIZE]

[SIZE=5]XODE SLIM 2.5" HDD[/SIZE]

[SIZE=5]XODE SLIM 3.5" HDD[/SIZE]

e da jos jedna stvar, ovo sokocalo ide na LIVE najverovatnije, konzola ostaje kompletno stock, naravno cekamo jos informacija kao i koja ce biti cena, ali ako ide na LIVE + ne moraju vise da se rezu diskovi, WE HAVE A WINNER :smiley:

Ovo samo za 360 ili se planira nešto i za next gen?

samo 360 za sada… ih da je za novije zvonio bih na sva zvona :smiley:

Auu… E ovo je već prava stvar, ako može to što misliš :slight_smile: Ali, naravno, cena će biti sve samo ne naivna :smiley:

Ovo uzimam cim neko pocne da radi. Nadam se da nece biti preterano skupo

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

Cena nece biti niska sigurno, ipak je ovo malo skuplji proizvod

Trebace rgh da se uradi zbog fajlova za flesovanje uredjaja da bi emulirao identican dvd koji je bio u njemu, pa se onda skida rgh i vraca na stock, flesuje se ODE uredjaj pa onda idemo dalje… Do sada u praksi ispod 100e nisu bili uredjaji, plus sto vam treba hdd pride uz uredjaj

Sent from my HTC One X using Tapatalk

Posto vec postoji x3key koji radi savrseno mislim da je ovaj korak bio suvisan, ali TX je to mora jos neki $ da se zaradi :slight_smile: bice skupo realno ne znam da li se isplati ovo da izlazi.

Poslato sa tastatrue koja pravi greske!

Ima li naznaka o ceni ovog hacka???

Послато са ST25i користећи Тапаток 2

jos nisu ni poceli da ga prave, pitanje je kada ce, tj u slobodnu prodaju, a cena ispod 100e nije sigurno

Ovo super izgleda mada sam ja ljubitelj old scool gejminga, ubacis CD i igras :wink:

I 100e da kosta isplati se :slight_smile:

Kako kome, otkad sam ugradio RGH Live mi nije nesto nedostajao. 100+e za ovo i mesecna pretplata za LIve, jos sada izasla nova generacija, thanks but no thanks :slight_smile:

e upravo ovo sto je aleksa rekao, da je ovo izaslo pre neke 2 godine bilo bi itekao isplativo, ali sada je cisto bacanje para. Jeste dobar proizvod posteno, ali sada je bacanje para

Trenutno i ne bas, jer je vecina igara xgd2 odsad pa na dalje. Kad ih izigras uradis rgh i nadoknadis sve sto si propustio

Sent from my GT-S6500D using Tapatalk 2

naravno, jer ce i onako igraci koji su na LIVE igrali te igre koje tek treba da se nadoknade uveliko da budu na XO…

Kada se ocekuje hack xbox one konzole i koja se cena ocekuje i zasto se toliko ceka da se hack-uje ta konzola ? PS4 nemam nameru da kupim nikada pa zato pitam za one :slight_smile: ?

otkud znamo bre :smiley: pitanje je vise za baba Vangu :smiley:

Pa ti si admin ti moras da znas, mi smo obicni smrtnici koji od tebe ocekujemo lepe vesti ehehehehehehehehehehe :smiley:

cim se cujem sa baba Vangom ja javljam hehehehhe :smiley: