New Horizon Zero Dawn PlayStation 5 Gameplay (4K 60FPS)

1 Like

Čekao sam ovaj fps boost da počnem igru jer sam pre odigrao samo malo početak. (razmazile me nove generacije pa skidam sve što ima fps boost i razmatram za prelazak napokon) Počeo sam večeras i igra leti u 60fps-a ali ima bug gde sve cut scene koje su u 30fps-a nemaju audio uopšte. Tako da ću da pauziram dok ne srede to, baš bezveze jer već dve bitnije scene u priči sam morao da gledam bez zvuka. Kontam da će brzo da srede.

2 Likes

Jako lepo ovo cak i u 2021. Nisam primetio taj bug ali skipujem cut scene pa mi nije toliko ni bitno. Strasno me mrzi da prelazim celu igru ponovo, ali je sa 60fps totalno drugaciji feeling i mozda mogu da uglavim jos jedan prazak i DLC pre nastavka. Presao sam osnovnu igru u Full HD bez HDR-a, ovo je stvarno druga prica. Ostaje jos samo Uncharted da boostuju.

Bukvalno Uncharted čekam da izađe 60fps boost, i za Lost Legacy isto. Čudi me da još uvek nisu izbacili.

Ne znam, mozda s bave onim glupavim multiplejer projektom.

Koliko nerealno dobra igra…

Ja sam bas juce igrao. Ni kod mene nema tog bug-a sa audiom.

Na one pre renderovane cut scene od 30 fps-a? Tipa ono kad ona trenira i odrasta kao… Tu nisam imao zvuk, i ono na početku isto je bio tako neki klip. Vidim po netu da mnogi imaju taj problem.

Bas nikakav problem nisam imao. Za sada sve radi kako treba.

Probaću danas, možda su ispeglali. Ja sam krenuo da igram ispočetka.

I ja je igram od pocetka, verovatno su to ispeglali u medjuvremenu posto bas nikakav problem nisam uocio. :smiley:

1 Like

Uzajamno postovanje. :rofl:

Toliki hejt nisam odavno video kod nekoga :joy: