Nestale staze iz Forze 4

Mislim ne kapiram kako se ovo desava. Igram stalno sa drugarom split screen, i cesto vozimo Nurburgring jer je dugacka i generalno najbolja staza. Odjednom, nigde je vise nema! Ima samo one GP verzije, klasicne kruzne. One od 20 i kusur kilometara koju stalno igramo nigde nema! Bas ne kapiram. Koliko znam ona nije neki DLC, mada su mi svi dlc-ovi aktivni, nego dolazi sa igrom from the box. Jel ima neko ideju sta se desava?

jeste ona DLC, vidi jel nisi obrisao title update ili pak mozda ceo drugi disk

jel ti konzola rgh ili nije?

daj malo vise informacija, dash, koja konzola, sve lepo…

RGH slim, nisam brisao nista. Pogledacu samo za title update da se nije kojim slucajem iskljucio sam. Ali nista nisam brisao.

e u tom slucaju posto znam da si ovde odavno moram da te opomenem

  1. Gde pobogu postavljas pitanje? Treba ovde JTAG/RGH pitanja a ne tu gde si ti stavio
  2. http://www.xboxrepublika.com/jtag-rgh-pitanja/8294-kako-pravilno-postaviti-pitanje-sablon.html da procitas i da koristis
  3. Naslov teme bi primerenije bio NESTALE STAZE IZ FORZE 4…
    http://www.xboxrepublika.com/info/2541-xboxrepublika-com-pravila-sajta-i-foruma.html
  4. Mozes da se ljutis koliko hoces ali greska je tvoja, meni je duznost da ovo odradim
  5. Sto se tice pomoci, svakako ces je dobiti kad se budes pridrzavao navedenog, za sada temu ti prebacujem gde treba a ti ispravi u postu sve ostalo
  6. Hvala

Radi kada igram solo, ima ta staza, ali u split screenu je vise nema. ???

  1. procitaj i primeni prvo jer ne znamo sve podatke

treci put ti pisem da das sve podatke lepo a ti i dalje teras po svome, ako hoces pomoc, pomogni i ti nama da bi ti pomogli u suprotnom brisacemo temu lepo

Slim konzola, ako je ploca bitna ne znam koja je,rgh,predzadnji dash,aktuelan je najnoviji title update,nisam obrisao nijedan disk jer sve radi bez problema kada igram solo.

hmmm ja sam imao isti problem na neRGH konzoli, fora je bila koliko se secam da i drugi igrac mora da ima profil ulogovan da bi se videle sve staze

Ima logike. Pokusacemo to. Hvala.

i sta je bilo na kraju? Nema te da javis, reseno sa profilima ili sta?

Nisam probao, veceras mi dolazi taj drugar sa kim igram nju pa cemo da probamo. :slight_smile:

ok u svakom slucaju uloguj oba igraca u svoje profile pa javi, znam da sam tako uvek raido i sve je radilo, kod nekih igara ne mozes ni da igras ako nije tako, kode nekih te pusta kao guest ali ti limitira opcije…