Nepristojna ponuda?!

Vec par meseci mi se vrti u glavi jedna misao. Da prodam Xbox 360 (sa 2 dzoja, Kinect-om, brdom igara, LT+ 3.0, Xbox Live gold-om sa jos 8 meseci i zamenjenim laserom) i da ulozim novce u kupovinu PlayStation 4. Interesuje me sledece. Za koliko $ mogu da prodam konzolu? Da li je pametno da prodam Kinect posebno? I da li je ovo dobra ideja?

8 meseci live-a ti ostaje na profilu… Koja konzola? Koliko stara? Igre, pirati ili originali?

Xbox 360 arcade edition, proizvedena 2009 (kupljena jun 2010). Zamenjen laser i motor na citacu pre 2 nedelje, i tu imam garanciju jos 5.5 meseci.
Cita i originale i pirate. Igre su bukvalno sve narezane preko abgx-a i posebnog rezaca i komotno se mogu igrati preko live-a.

te igre mozes slobodno da poklonis :smiley: posto su i originali ultra jeftini :smiley:

Nista se ne poklanja u kapitalizmu. :smiley:

Jedino da prodas sve skupa… A koliki HDD ima konzola? :smiley:

Nema HDD, fles od 4gb.

Sve preko 10 000 za tu konzolu je mnogo+dodatni kontroler i kinekt… A kinekt ces posebno tesko prodati :smiley:

Samo konzola oko 100e tako sam planirao + dzojstik oko 20e + kinect oko 60e. Gruba racunica.

Ja mislim da se kinekt lagano moze prodati posebno za 60e, konzola oko 100e, jer pazi ja sam za 100 prodao 2x konzole (falcon koji ima rgh ,hdd od 20gb i strujni kabel, i jos jednu za delove )

Najbolje bi bilo u paketu da se proda.

Evo ja sam skoro prodavao. Imao sam dosta igara, dva kontrolera i kinect. Konect je dosta tazen. Na benchu ga prodaju i oko 60e bez problema.
Ali generalno kod nas ljudi nemaju para tako da je to problem. Ali obavezno sve rasparcaj. Prodaces brze, lakse i za vise para kada podvuces crtu.

Istina. Ali i dalje se pitam da li je vredno prodati Xbox 360 sa tolikom opremom i igrama, za PS4 sa jednim dzojstikom, bez ijedne igre…
Bas imam problem (sa samim sobom bih rekao), i ne znam sta da radim. Sa jedne strane mi se vrti u glavi da predjem na next gen jer se odusevim kako izgledaju neke igre, i da kupujem po jednu igru mesecno. A sa druge strane bih sacekao jos malo, jer bih u tom slucaju da zadrzim Xbox 360 i da kupim PS4 za par meseci.

Jao naslova… Ko oglas za animir damu… HAHAHAHAHA

Mora se privuci paznja. Nego pusti sada naslov, daj neko resenje! :wink:

Ja sam prvo pomislio da neko nudi milion da ti trpa zenu, ijao… Odma mi se Demi Moore motala po glavi :stuck_out_tongue:

Ja bih zadrzao tu konzolu ako vec imas dosta igara, koje ces mozda ponovo nekada pozeleti da predjes i da sakupis novce za novu.

Naslov je PURE WIN :smiley:

^
Kad sam video na prvu sam pomislio neka teta matora ga smotala :smiley:

Kod svakoga razlicite okolnosti uticu na odluku. Evo moje: Nemam preterano vremena da se igram, jedva i na PC sednem. Odigrao sam skoro sve igre koje su me zanimale. Nikada ne igram dva puta iste igre. Zakljucak je bio lak, poslednji trenutak da se makar neke pare izvuku dok potpuno ne zavlada nova generacija. Da sam cekao jos malo cena bi bila toliko mala da bih je radje poklonio nego se javljao na telefon i dogovarao prodaju.
E sad kod tebe je dilema nova generacija ili ne?
Pa lako, postavi sebi nekoliko pitanja:
Da li si odigrao sve sto zelis ili priblizno sve?
Koliko cesto igras igrice i koliko cesto si u zanjih 3 meseca palio xbox360
Imaj na umu da svaki dan pada cena tvojoj staroj konzoli. Nova generacija nece skoro padati. Prosto ne vidim koliko jeftinije moze da ode.
A na sve to svakim danom raste broj igara za nove konzole koju god da odaberes.

Ja imam isti problem,žao mi da prodam x360 a kad uzmem one vjerovatno će da skuplja prašinu

Sent from my Q10 using Tapatalk